Rejtvényjáték kávéház
Új hozzászólás| 6817. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 15:46 |
| Ezt mond a Sutyiknak,őt kerülgetik,de lehet hogy a fiút Clerence-nek hivják.... | |
| (válasz Julianna 6815. hozzászólására) | |
| 6816. Julianna | 2016. júl. 19. 15:42 |
|
LSD, Kutasi? Látom, igen. Jócskán meg is üthetted magadat... | |
| (válasz Kutasi51 6812. hozzászólására) | |
| 6815. Julianna | 2016. júl. 19. 15:39 |
| Hálás köszönetem az összes négylábnak, Elzáékat pedig ismeretlenül is melegen üdvözlöm! :) | |
| (válasz Kutasi51 6813. hozzászólására) | |
| 6814. Julianna | 2016. júl. 19. 15:38 |
|
Kolombusszal mostanában nem beszélgettem, mert el van foglalva a kacifántos bűncslekmények még kacifántosabb kiderítésével. II. Ferenc, Medikális Kató fia viszont azt mesélte, hogy gyakori migrénjeit az anyja a Nicot-tól kapott dohányporral gyógyította, amit ez utóbbi egy flamand kereskedőtől szerzett magokból termesztett portugáliai kertkében. Hogy aztán a flamand ördög honnan lopta a magokat, arról nem szól a fáma. Az viszont igaz, hogy Linné nevezte el az ominózus növényt nikotinnak Nicot-ról. | |
| (válasz Sutyik 6809. hozzászólására) | |
| 6813. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 15:09 |
| Megbeszéltem a négylábuakkal,(Elzáék még nincsenek itt) összes bőrke a tiéd.. | |
| (válasz Julianna 6807. hozzászólására) | |
| 6812. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 14:43 |
| Hát,hála a varázsgombának,látok egy alakot,valami van a fején,asszem törülköző,vagy turbán,nem, nem,piros pöttyös fejkendő,valamit húzogat valamin ,fel,le,tíz méterre egy oroszlán,kivasalt sörénnyel,frissen manikűrözött,lakkozott körmökkel, na és a farka?Azt meg nem is látom,de a szarkát annál inkább,az meg nem tud repülni,valami lehúzza,de nem az oroszlán,még nem száradt meg a körömlakkja...Jó a megfejtés? Aukciópontot nem kérek..de a tapasztalati jöhet... | |
| (válasz Sutyik 6800. hozzászólására) | |
| 6811. Sutyik | 2016. júl. 19. 14:36 |
| Az egész tehéncsaládot csak nem ismerhetem! Az itteni hasas barikák, enyhe légmozgás melletti 23 foknál a bolháknak a farka sem fér be a bunda alá. | |
| (válasz Julianna 6806. hozzászólására) | |
| 6810. Sutyik | 2016. júl. 19. 14:32 |
| Muszáj eltakarni a fűrészpor nyomokat. | |
| (válasz Kutasi51 6803. hozzászólására) | |
| 6809. Sutyik | 2016. júl. 19. 14:28 |
| Húha! Hogy kerültek a képbe a flamandok? Nem Kolombusz hódító portugál utódai hozták Európába a dohányt? | |
| (válasz Julianna 6804. hozzászólására) | |
| 6808. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 14:04 |
| A történt első részét persze hogy ismerem,de ha ez a Nico csávó nem migrált volna annó Amerikába,akkor honnét tudná ,hogy piás Noé már régen ott járt, és elhintette a magvait, (mármint a dohánynak)mielőtt a cunami kidobta az Ararát hegyére..vagy onnan indult? nem tudok már semmit se..ja kérem,az a rózsaszin.... az igen jó volt... | |
| (válasz Julianna 6804. hozzászólására) | |
| 6807. Julianna | 2016. júl. 19. 13:47 |
| Előre is köszönöm a pogácsákat, de nekem nyugodtan küldhatad a bőrkét is, kedvenc csemegém! | |
| (válasz Kutasi51 6805. hozzászólására) | |
| 6806. Julianna | 2016. júl. 19. 13:45 |
|
Ez biztos ugyanaz a tehén, akinek a fia az újkapura mered értetlenül. Neked meg még ilyen melegben is (itt 36°C van!) a szarkafarka, oroszlánfarka jár az eszedben? Hogy vannak a hátadon korzózó bolhafarkak? | |
| (válasz Sutyik 6797. hozzászólására) | |
| 6805. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 13:41 |
| Na,most már kész a bableves,a füstölt "bürkét"kivettem belőle,minálunk a szőrös állatok szeretik inkább,de egy keveset a húgom is kóstál,ha kell,küldöm, akkor nem a kutyák,macskák hasát csapatom el vele...benn a sütőben az első adag pogácsa mindjárt kész,már érzem az illatát,az első adag megy Franciahonba,de a másikból fele a tiétek!!! | |
| (válasz Maria54 6785. hozzászólására) | |
| 6804. Julianna | 2016. júl. 19. 13:39 |
|
Én ne tudnám, hol van Nagyrada? Még a radai rosseb történetét is ismerem. De ez a betegség nem a lábadat vagy a karodat vitte volna el, hanem egészen mást... A "rossz seb" ugyanis a szifilisz zalai változata. Ahogy a "franc" is a francia betegségből rövidült. A vicc csak az, hogy a franciák meg velencei betegségnek hívják, mert állítólag a velencei hajósok hozták be Európába. Arra a részeges Noéra meg nem lehet a dohányzást is ráfogni. Azt a francia Jean Nicot, Franciaország portugál nagykövete termesztette először, Amerikában járt flamand hajósoktól kapta. Medici Katalinnak is elküldte, így a dohány megkezdte áldatlan útját egész Európában. A nikotin is az ő nevéből származik. Történelemóra befejezve, iskolaszünet van! | |
| (válasz Kutasi51 6802. hozzászólására) | |
| 6803. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 13:28 |
| Izé,nincsen tető? Mielőtt megnyalnád a konnektort,és becsomagolnád kívűlről a kecót,jól nézz körül,mert felül a bárány,oldalt az oroszlán...hát lehet így dolgozni,kérdem én? a festéket hagyd a csudába,nem mutat a tapétán... | |
| (válasz Sutyik 6801. hozzászólására) | |
| 6802. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 13:12 |
| Én eddig azt hittem hogy Noé vitte a szőlőtőkével.meg a kecskékkel.hogy legyen mit rágcsálni a nyüveseknek,addig se egyék a káposztát,meg a szőlőt..Azt tudod hogy rada (Nagyrada)itt van Zalában,na az a rosseb ahogy nagyanyád mondaná,jó hogy nem vitte el,mer már amputálták volna a fél karomat,így majd levágják a lábaimat,persze ha én is ott leszek..oszt hagyom magam,hogyne,a bőrt már nyúzzák rólam.. | |
| (válasz Julianna 6795. hozzászólására) | |
| 6801. Sutyik | 2016. júl. 19. 11:59 |
|
Egy kicsit én is magatokra hagylak benneteket. Felnyalok 3 csíkot, utána jön a konnektor leszerelése. Ha a fent úszkáló, reggel óta teherbe esett barikák nem pisilnek le, akkor ma még talán az első réteg festéket is felkenem. Azért közben benézegetek ide. | |
| 6800. Sutyik | 2016. júl. 19. 11:53 |
|
Én már megírtam a megfejtést, most Te jössz. De várom mindenki humoros megfejtését a szarkára és a hátsómat kóstolgató fogatlan oroszlánra vonatkozóan! Remélem nagy kacajok várhatóak! | |
| (válasz Kutasi51 6796. hozzászólására) | |
| 6799. Sutyik | 2016. júl. 19. 11:48 |
| Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka. | |
| (válasz Julianna 6793. hozzászólására) | |
| 6798. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 11:42 |
| Bocsánat,most olvastam hogy a bolond tehén ,meg a mamája..semmit se értek ,megyek beveszem a zöldet,meg a kéket na meg azt a nagy rózsaszint... | |
| (válasz Kutasi51 6796. hozzászólására) | |
| 6797. Sutyik | 2016. júl. 19. 11:41 |
| Hűbele Balázs módra csinálni valamit = nekiugrik, mint bolond tehén az anyja valagának. | |
| (válasz Julianna 6793. hozzászólására) | |
| 6796. Kutasi51 | 2016. júl. 19. 11:37 |
| Ha jól gondolom,valami párhuzam van a szarka meg a Sutyik hátsója között,valami fogatlan oroszlán akarja kóstolgatni...mennem kell,egy óra szünet... | |
| (válasz Julianna 6793. hozzászólására) | |
| 6795. Julianna | 2016. júl. 19. 11:26 |
|
Vagyunk egy páran, hogy az a radai rosseb vinné el azt is, aki kitalálta! A nyú rágta volna meg Jean Nicot-t, jobb árut is hozhatott volna Amerikából, mint a nikotin! | |
| (válasz Kutasi51 6791. hozzászólására) | |
| 6794. Julianna | 2016. júl. 19. 11:21 |
| Taléld ki... :D | |
| (válasz Sutyik 6790. hozzászólására) | |
| 6793. Julianna | 2016. júl. 19. 11:20 |
| A tarkabarka szarkafarkát ismerem, de mi van a bolond tehén sejhajával??? | |
| (válasz Sutyik 6789. hozzászólására) | |
Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon