Rejtvényjáték kávéház
Új hozzászólás
| 6029. Zalanakobor | 2016. jún. 15. 09:32 |
|
nálatok van szalon? eddig csak regényekben olvastam ilyenekről. |
| (válasz Julianna 6026. hozzászólására) |
| 6028. Zalanakobor | 2016. jún. 15. 09:31 |
|
érdekelt volna, de nem figyeltem oda, mikor kezdődött. és mi lett az eredmény? |
| (válasz Julianna 6024. hozzászólására) |
| 6027. Maria54 | 2016. jún. 15. 08:36 |
|
Látom, a nagy öröm nem sokat hagyott aludni. |
| (válasz Julianna 6026. hozzászólására) |
| 6026. Julianna | 2016. jún. 14. 23:21 |
|
Nálunk "Zsorzsbácsi" és a vőm a fő futballosok, különösen az ilyen eseményeknél, mint az EB. A délutáni meccset megnéztem velük, de az esti Portigália-Izland mérkőzésnél már meghagytam nekik a szalont, mi "lányok" meg mást néztünk az én szobámban. Szeretem a focit, gyerekkoromban sokat jártunk a szüleimmel a Népstadionba, de két meccs egy napra... Jóból is megárt a sok! :D |
| (válasz Maria54 6025. hozzászólására) |
| 6025. Maria54 | 2016. jún. 14. 21:48 |
|
Én - mivel hátul nincs szemem - csak hallottam, néha odafordultam. De az unokám figyelmét - a kis focisét - felhívtam a szurkolásra.:) |
| (válasz Julianna 6024. hozzászólására) |
| 6024. Julianna | 2016. jún. 14. 20:14 |
|
Valami témája mindenkinek van, én meg megnéztem a Magyar-Osztrák meccset, nem bántam meg! :) |
| (válasz Zalanakobor 6023. hozzászólására) |
| 6023. Zalanakobor | 2016. jún. 14. 19:23 |
|
úgy látom, jön a nyár, mindenki szabira megy, vagyis az a mindenki, aki beszélgetni szokott. miután nekem nincs témám, ami érdekelhet másokat, dolgozok (fejtek). |
|
| 6022. Zsuzsimama | 2016. jún. 13. 17:27 |
|
Örülök a szerencsédnek és hogy ismét hasznodra váltak az extráim :) |
| (válasz Julianna 6016. hozzászólására) |
| 6021. Sutyik | 2016. jún. 13. 15:00 |
|
Jól sejtem Julianna, hogy a Holdvölgy mostani francia sikerében ügyködtél? |
|
| 6020. Sutyik | 2016. jún. 13. 14:47 |
|
Gratlula a szintlépéshez! Elég morbid találmány a jutalomátok, de nem ez az egyetlen fekete humor a játékban. |
| (válasz Zalanakobor 6019. hozzászólására) |
| 6019. Zalanakobor | 2016. jún. 13. 14:22 |
|
helóbeló! most nagynehezen sikerült magasabbra kerülnöm, azonban a jutalomextrák közül az egyik átok, a másik kettő nem volt nagy szám, el is kellett dobnom, mert csak 6 lehet. de nem siránkozom, lesz jobb is, csak játszani kell. már jól megtanultam csomó olyat, ami más rejtvényeken nem is szerepel, de azért okosodok! |
|
| 6018. Julianna | 2016. jún. 13. 11:35 |
|
Ezentúl jobban vigyázok. Kösz a drukkért! |
| (válasz Maria54 6017. hozzászólására) |
| 6017. Maria54 | 2016. jún. 13. 05:48 |
|
Ezért írtam, hogy várj egy "kicsit". Teljesült.:) |
| (válasz Julianna 6016. hozzászólására) |
| 6016. Julianna | 2016. jún. 12. 22:53 |
|
Akarsz nevetni? Kaptam egy kék kalapácsot, az összes extrámért aukciópontot kapva teljesítettem a küldetést. Ismét Zsuzsimama exrtáit választottam, azóta szerzett hozzájuk. Megint csak köszönet érte, Zsuzsimama! :) Ha egyszer egy üzlet beindul... |
| (válasz Maria54 6015. hozzászólására) |
| 6015. Maria54 | 2016. jún. 12. 22:13 |
|
Néha nekem is gond. Miért is ne akkor jönnének a jó extrák, amikor meg kell válni tőlük. Ezért szoktam a 2 extrát adó extrát nélkülözni néha. Akkor meg jönnek a semmitérők. Ennél nagyobb gondunk ne legyen! Majd szaporíthatod, csak várj egy kicsit. |
| (válasz Julianna 6014. hozzászólására) |
| 6014. Julianna | 2016. jún. 12. 20:08 |
|
Ahogy Manzsu megjósolta: 6-7 nap volt. De hosszúnak és unalmasnak tűnt. És most újra kezdődok a kálvária, ha nem is olyan súlyos. Nézd meg az extráimat, mit dobjak el a következő alkalommal? |
| (válasz Maria54 6013. hozzászólására) |
| 6013. Maria54 | 2016. jún. 12. 19:27 |
|
Nem is volt ez olyan hosszú hányattatás! Örülök, bár kicsit sajnálom, hogy most én nem segíthettem, csak a drukkal. |
| (válasz Julianna 6011. hozzászólására) |
| 6012. Zsuzsimama | 2016. jún. 12. 19:02 |
|
Ó! Örülök,hogy segítségedre lehettem ! |
| (válasz Julianna 6011. hozzászólására) |
| 6011. Julianna | 2016. jún. 12. 18:50 |
|
Hosszú "hányattatások" után lecserélhettem pocsék extráimat, és a tieidet választottam! :) |
| (válasz Zsuzsimama 6010. hozzászólására) |
| 6010. Zsuzsimama | 2016. jún. 12. 17:24 |
|
Nagyon szívesen! Mit? :) |
| (válasz Julianna 6006. hozzászólására) |
| 6009. Julianna | 2016. jún. 12. 17:13 |
|
De hogy ne bizzam el túlságosan magamat, máris el kellett dobnom a legnagyobb extrámat, adott esetben a 10-es bőröndot. Mer már mér ne? |
| (válasz Sutyik 6007. hozzászólására) |
| 6008. Julianna | 2016. jún. 12. 16:54 |
|
Nem a küldetés sikerült; kaptam egy kék Neptunus villát. Egy ággal ugyan kevesebb volt, mint az övé, de én így is örültem neki, mint majom a farkának! |
| (válasz Sutyik 6007. hozzászólására) |
| 6007. Sutyik | 2016. jún. 12. 13:58 |
|
Gratula! Mivel sikerült a küldetés? |
| (válasz Julianna 6006. hozzászólására) |
| 6006. Julianna | 2016. jún. 12. 13:53 |
|
Ufff!!! Köszönöm, Zsuzsimama! :) |
|
| 6005. Julianna | 2016. jún. 12. 10:03 |
|
:DDD |
| (válasz Maria54 6004. hozzászólására) |