Rejtvényjáték kávéház
Új hozzászólás
| 5353. Pepita | 2016. febr. 17. 15:24 |
|
Én is üdvözöllek. :) Én is csak beszaladok egy-egy percre, olvasgatni. Jobbulást kívánok Neked és remélem, hogy rendbe jössz műtét nélkül is. Ha nem, akkor meg a műtét biztosan segít. Fel a fejjel. :) |
| (válasz Ildidémon 5352. hozzászólására) |
| 5352. Ildidémon | 2016. febr. 17. 14:19 |
|
Szeretettel üdvözlök minden játékostársamat!Mária54-nek a kérését szeretném teljesíteni:)...Az állapotom változatlan,márc-ban egy MR vizsgálat fogja eldönteni,hogy kell-e műteni./nagyon nem szeretném!/Hiányzik a játék,de papíron fejtegetek nehogy kiessek a ritmusból!A fórumot szoktam olvasgatni,jókat derülök az élcelődéseiteken.Gondolatban jó Veletek lenni!Ölelek mindenkit,majd írok még!Pusszantás:Ildi:) |
|
| 5351. Sutyik | 2016. febr. 16. 21:27 |
|
Talált, süllyedt. |
| (válasz Maria54 5350. hozzászólására) |
| 5350. Maria54 | 2016. febr. 16. 20:42 |
|
Több ideje jut az öntözésre is. Mi meg csak fejtünk, nem növesztjük a füvet. |
| (válasz Sutyik 5349. hozzászólására) |
| 5349. Sutyik | 2016. febr. 16. 20:12 |
|
Úgy tűnik Juliannánk számítógép nélkül maradt. Több ideje jut a bölcsire és az állatmenhelyre, mi meg várhatjuk vissza, hogy nőljön a fű. |
|
| 5348. Julianna | 2016. febr. 16. 12:05 |
|
Itt vagyok a szervízben, ez a dolog el fog tartani 3-4 napig. Otthon megpróbálom újra beindítani az egyik régi masinámat. Ha nem sikerül, a közeli viszontlátásra, legyetek jók! |
|
| 5347. Maria54 | 2016. febr. 16. 11:12 |
|
Addig nem dobom el, míg 30-ast nem kapok. Utána sorban jönnek, szinte megszállnak a titkosak. Igaz, jön egy-két olyan átok is, ami 30-40 pont közti. |
| (válasz Julianna 5346. hozzászólására) |
| 5346. Julianna | 2016. febr. 16. 08:31 |
|
Ezeket a titkos vállalásokat nem szeretem, mert automatikusan el kell dobnod a 40%-os alatti extrát, és jönnek a használhatatlannál használhatatlanabb vacakok. Én még a 40%-ossal együtt sem kapok napok/hetek óta erdekes vagy izgalmas extrát. Csak fejtegetek, szinte már automatikusan, kicsit megcsappant az öröm. |
| (válasz Maria54 5345. hozzászólására) |
| 5345. Maria54 | 2016. febr. 16. 08:01 |
|
Elszámoltam, belefért volna. Közben el kellett dobnom a 8 titkos megfejtéses küldetést. Remélem, odatalál hozzátok. |
| (válasz Maria54 5343. hozzászólására) |
| 5344. Sutyik | 2016. febr. 15. 22:23 |
|
Jó, hogy van mire cserélni. Én iszonyatosan ritkán kapok küldetést és akkor is vállalhatatlant. Pl. legyen 5 (?) db titkos rejtvény extrád. (Nem kell megfejteni!) Ha összeszedted, akkor eltűnnek. 10 db 100 %-os, vagy 10 db/nap, vagy 14 napon keresztül legalább egy fejtés - mindezek csak vágyálom. Na mindegy, ilyen az élet! |
| (válasz Maria54 5343. hozzászólására) |
| 5343. Maria54 | 2016. febr. 15. 22:08 |
|
Most épp túl nagy lepedőt kaptam. Nincs szívem akarattal rontani, így csak holnap adom be. Küldetés lecserélve. |
| (válasz Sutyik 5332. hozzászólására) |
| 5342. Sutyik | 2016. febr. 15. 20:42 |
|
Egyetértek és együtt érzek veled, de most már nyugi! Különben Téged is be kellene íratni valamilyen nyelvhelyességi tanfolyamra. Holnap lesz a nagy nap, amikor "Emileid/Emiljeid helyreállnak? |
| (válasz Julianna 5340. hozzászólására) |
| 5341. Maria54 | 2016. febr. 15. 19:29 |
|
Mi meg öntözünk.:) |
| (válasz Julianna 5339. hozzászólására) |
| 5340. Julianna | 2016. febr. 15. 19:24 |
|
Cincó nem legel, csak szagülgat, ismeretlen szoknyákat és gatyaszárakat, akiet végre elevett innen a fene. Mindenféle klubnak és józékonysági nyavalyakórságnak vagyok tagja, elnöke, titkára, a jófene sem vállal el mégyegyet. Nem vagyok különösebben gonosz, de most már tanítgassa írni az analfabéta néniket valaki más. Van nekem így is elég dolgom. |
| (válasz Sutyik 5338. hozzászólására) |
| 5339. Julianna | 2016. febr. 15. 19:16 |
|
Ezentúl minden hétfőn megismétlem a "fűveletet"! |
| (válasz Maria54 5337. hozzászólására) |
| 5338. Sutyik | 2016. febr. 15. 18:40 |
|
Lehet Juliannának kevés az eredmény. Vagy esetleg Cicncó tényleg legelt? |
| (válasz Maria54 5337. hozzászólására) |
| 5337. Maria54 | 2016. febr. 15. 17:17 |
|
Úgy látom, igyekezeted nem volt hiábavaló.:) |
| (válasz Julianna 5330. hozzászólására) |
| 5336. Sutyik | 2016. febr. 15. 14:17 |
|
Köszi, Tündérke! Alkalomadtán teszek egy próbát az elkészítésével. |
| (válasz Julianna 5335. hozzászólására) |
| 5335. Julianna | 2016. febr. 15. 14:02 |
|
Nézd csak, Sutykó, mit talált Neked egy jó tündér!
[link] |
| (válasz Sutyik 5329. hozzászólására) |
| 5334. Sutyik | 2016. febr. 15. 13:55 |
|
A cicusoknak is kell az emésztésükhöz néha a legelészés. Az enyém a konyha ablakpárkányon növögető bazsalikomot és rozmaringot megkörnyékezte, de nem tetszett neki. Kapott búzafű ültetvényt, azt rendszeresen dézsmálja. |
| (válasz Julianna 5333. hozzászólására) |
| 5333. Julianna | 2016. febr. 15. 13:42 |
|
A keresztlányod mostanában nem legelész, bár lehet, hogy szobacica lévén kedvet kap majd a szobafűre! :D |
| (válasz Sutyik 5331. hozzászólására) |
| 5332. Sutyik | 2016. febr. 15. 12:47 |
|
20, 40, 80 %-os kincses ládikóval és 5-szörös pontot adó extrával sikerült kőkemény 3811 pontot elérnem. Új negatív rekord! |
|
| 5331. Sutyik | 2016. febr. 15. 12:34 |
|
Ilyen nagy aktivitás mellett nem lesz mit legelnie Cincónak. |
| (válasz Julianna 5330. hozzászólására) |
| 5330. Julianna | 2016. febr. 15. 10:47 |
|
Behoztam a kertből három szál szép kackiás fűszálat, és beletettem őket egy cserépbe. Most nézem, hogy nőnek-e, és ha igen, majd írok! |
|
| 5329. Sutyik | 2016. febr. 14. 17:34 |
|
A felajánlott indiai vörös-lencse leves visszautasítása miatt gondoltam, hogy nem szereted az indiait; bocsi. Bármilyen fehérjeforrás, a különböző rovarkajákat még éhesen sem kóstolnám meg. Lehet, Neked könnyebb találni autentikus recept szerint készítő éttermet. Koleszban volt vietnami lakótótársam (is.) Az Ö "pho" levesének ízét azóta sem találom. |
| (válasz Julianna 5328. hozzászólására) |