kézfogás kérése
Új hozzászólás| 3. Dani58 | máj. 17. 11:58 |
| Talán mostantól. Én adtam esélyt. | |
| (válasz Simipapa 2. hozzászólására) | |
| 2. Simipapa | máj. 17. 11:52 |
| Na, azt várhatod! Neked 9 év alatt egyszer sikerült kezet fognod! Ilyen ütemben fogod visszakapni! | |
| (válasz Ernő 1. hozzászólására) | |
| 1. Ernő | máj. 17. 06:18 |
| Sziasztok!Kérlek benneteket kézfogással seítsétek a küldetésem teljesítését!Köszönöm!Szép napot!Ernő | |
Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon
Minden jog fenntartva © 2026, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.