kézfogás kérése

Új hozzászólás

3. Dani58máj. 17. 11:58
Talán mostantól. Én adtam esélyt.
(válasz Simipapa 2. hozzászólására)

2. Simipapamáj. 17. 11:52
Na, azt várhatod! Neked 9 év alatt egyszer sikerült kezet fognod! Ilyen ütemben fogod visszakapni!
(válasz Ernő 1. hozzászólására)

1. Ernőmáj. 17. 06:18
Sziasztok!Kérlek benneteket kézfogással seítsétek a küldetésem teljesítését!Köszönöm!Szép napot!Ernő




Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2026, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.