Kérdés
Új hozzászólás
| 468. Ildiegyszerűen | máj. 10. 17:44 |
|
Szerintem olyan extrákat érdemes betenned,amire a kébőbbiekben szükséged lehet pld."Lecserélheted segéded kérését egy másikra"vagy olyan értékes extrákat,amiből több van és egynél többet egy nap nem használhatsz fel. |
| (válasz Zsiga 466. hozzászólására) |
| 467. Misa56 | máj. 10. 15:49 |
|
értékmegőrző? olyan is van? ne foglalkozz vele, az extrák értéke számít,azokra ügyelj. az épületekkel se mész sokra, legyen " ha hely miatt kell eldobnod extrát" -extrád /arany/ |
| (válasz Zsiga 466. hozzászólására) |
| 466. Zsiga | máj. 8. 23:50 |
|
Az értékmegörzőbe milyen extrát érdemes betenni? Régota gondolkodom ezen, de még mindig nem jöttem rá. Nagyon szépen köszönöm a választ. |
|
| 465. EZoli | ápr. 29. 13:49 |
|
Mindenki más! |
| (válasz EZoli 464. hozzászólására) |
| 464. EZoli | ápr. 29. 13:48 |
|
Ne magadból indulj ki! |
| (válasz Simipapa 463. hozzászólására) |
| 463. Simipapa | ápr. 25. 20:24 |
|
😡😡🤡🤡. Több, mint egy hónapja volt kérdés!! Most jutott eszedbe válaszolni?? Vagy most keltél a téli álmodból?? Vagy egy troll vagy?? Nem beszélve, hogy a felesleges kérdésednek miért kell új témát nyitni?? Nem találtál megfelelőt, a több száz közül?? Szórakozol?? Vagy direkt bosszantod a tagokat?? Amúgy meg van érthető leírás, útmutató!! |
| (válasz Shelter21 462. hozzászólására) |
| 462. Shelter21 | ápr. 25. 12:54 |
|
dzsem? |
| (válasz Kovagyu 450. hozzászólására) |
| 461. Luca1234 | ápr. 25. 12:02 |
|
Nem kritikát vártam hanem segítséget. |
| (válasz Luca1234 460. hozzászólására) |
| 460. Luca1234 | ápr. 25. 11:59 |
|
Amivel még soha nem találkoztál te is értetlenül állnál előtte. |
| (válasz Simipapa 459. hozzászólására) |
| 459. Simipapa | ápr. 23. 12:46 |
|
Ez most komoly??? 10 éve játszol!!! Ez már az égő kategória, nem a tudatlanságé!!! |
| (válasz Luca1234 458. hozzászólására) |
| 458. Luca1234 | ápr. 23. 10:37 |
|
Azt hogy lehet megcsinálni? |
| (válasz Lucika 457. hozzászólására) |
| 457. Lucika | ápr. 20. 17:20 |
|
Titkos aukcióra dobják táska segtségével a kért extrákat. |
| (válasz Luca1234 456. hozzászólására) |
| 456. Luca1234 | ápr. 20. 13:38 |
|
Többször olvasom az üzenetek között, hogy egymástól kérte valamilyen extrát. Hogy lehet egy másik játékosnak küldeni? Magyarázza el valaki. Köszönöm. |
|
| 455. Cöne | márc. 17. 07:56 |
|
[link] Ez a kalapács aukcióra tesz fel. Csak vigyázz, mert ez mindent feltesz egyszerre. Van ugyanilyen ami csak egy extrát rak fel. Ebből van arany, ezüst, és bronz is ami a megfelelő színű extrát rakja fel. |
| (válasz Kaiser Dániel 454. hozzászólására) |
| 454. Kaiser Dániel | márc. 16. 05:55 |
|
Hogyan lehet teljesíteni egy olyan küldetést, mely egy extra aukcióra való felrakását kéri? Egyszerűen nem tudok rájönni. Előre is köszönök mindennemű segítséget! |
|
| 453. Kovagyu | márc. 12. 06:05 |
|
Köszönöm szépen.Rövidzár volt nálam. |
| (válasz Dani58 452. hozzászólására) |
| 452. Dani58 | márc. 12. 02:48 |
|
Az e betű helyett ú kellene legyen. Dzsúsz |
| (válasz Kovagyu 450. hozzászólására) |
| 451. Dani58 | márc. 12. 02:47 |
|
Az e betű helyett ú kellene legyen. |
| (válasz Kovagyu 450. hozzászólására) |
| 450. Kovagyu | márc. 12. 01:10 |
|
A sopron város szülöttei rejtvényben van egy kérdés "lé" válasz öt betü dzse(zárt betü.)z Mi lehet a válasz. |
|
| 449. Peti78 | márc. 2. 16:39 |
|
Miért van az, hogy a mézről csak a 3,5,6 van meg? Az influenzánál sincs meg mind. És a fogfájás ellen sincs. |
|
| 448. Cöne | márc. 2. 12:22 |
|
Ha van 5db Raktárod akkor 6+5 azaz 11, és ha még Hordárod is van akkor +1. Szerintem így 12 lehet. |
| (válasz Malgozsata 446. hozzászólására) |
| 447. Manzsu | márc. 2. 11:25 |
|
Ha van "piros bőröndöd" ( maximum 10 extrád lehet felirattal) akkor 10 db, ha van még plusz egy hordárod is akkor 11. |
| (válasz Malgozsata 446. hozzászólására) |
| 446. Malgozsata | márc. 1. 20:37 |
|
maximum hány db extrám lehet? |
|
| 445. M.Zsuzsanna | febr. 21. 20:10 |
|
Jozefina |
| (válasz Peti78 444. hozzászólására) |
| 444. Peti78 | febr. 21. 17:00 |
|
De nem fogadja el. |
|