SOS!!!!
Új hozzászólás
| 7559. Kovagyu | tegnapelőtt 19:16 |
|
Nekem csak 1 kellett. |
| (válasz Nati 7558. hozzászólására) |
| 7558. Nati | tegnapelőtt 13:27 |
|
Látom a másodikat elvitték előled, sajnálom. |
| (válasz Nati 7557. hozzászólására) |
| 7557. Nati | tegnapelőtt 13:15 |
|
Szivesen, mind a kettő sikerült? |
| (válasz Kovagyu 7556. hozzászólására) |
| 7556. Kovagyu | tegnapelőtt 13:14 |
|
Köszönöm szépen. |
| (válasz Nati 7555. hozzászólására) |
| 7555. Nati | tegnapelőtt 13:12 |
|
Figyelj megy mind a kettő |
| (válasz Kovagyu 7554. hozzászólására) |
| 7554. Kovagyu | tegnapelőtt 13:11 |
|
Ha lehet akkor most küld. |
| (válasz Nati 7553. hozzászólására) |
| 7553. Nati | tegnapelőtt 13:10 |
|
Még itt vagyok, van 2 |
| (válasz Kovagyu 7552. hozzászólására) |
| 7552. Kovagyu | tegnapelőtt 13:07 |
|
Ha esetleg még itt vagy jelentkezz. Egyébként köszönöm. Ha esetleg előbb akkor is. |
| (válasz Nati 7551. hozzászólására) |
| 7551. Nati | tegnapelőtt 13:03 |
|
Van 1 mikor vagy itt? Én 16 óra után leszek. Irj időpontot és jövök. |
| (válasz Kovagyu 7550. hozzászólására) |
| 7550. Kovagyu | tegnapelőtt 11:23 |
|
Kofám kérésére kérnék 1 titkost. Előre is köszönöm. |
|
| 7549. Teca54 | jún. 14. 16:25 |
|
Kedves Filona!!!Nagykereskedő nélkül esélytelen titkosat megvenni.!!! |
| (válasz Filona46 7547. hozzászólására) |
| 7548. 1Vevő | jún. 13. 22:09 |
|
sajnálom, Érmelléki vette meg. |
| (válasz Filona46 7547. hozzászólására) |
| 7547. Filona46 | jún. 13. 20:42 |
|
Sajnos nem találkoztam vele.Köszi szépen. |
| (válasz 1Vevő 7546. hozzászólására) |
| 7546. 1Vevő | jún. 13. 18:03 |
|
akkor figyeld dobom!!! |
| (válasz Filona46 7545. hozzászólására) |
| 7545. Filona46 | jún. 13. 17:59 |
|
Igen ,kérem szépen. |
| (válasz 1Vevő 7544. hozzászólására) |
| 7544. 1Vevő | jún. 13. 17:36 |
|
Kéred még a titkost? küldeném. |
| (válasz Filona46 7543. hozzászólására) |
| 7543. Filona46 | jún. 13. 15:10 |
|
Egy titkost szeretnék kérni,ha van valakinek,köszönöm. |
|
| 7542. Manzsu | jún. 11. 07:50 |
|
Örülök neki, hogy sikerült. |
| (válasz Kovagyu 7541. hozzászólására) |
| 7541. Kovagyu | jún. 11. 05:44 |
|
Köszönöm megoldódott. |
| (válasz Manzsu 7540. hozzászólására) |
| 7540. Manzsu | jún. 10. 20:49 |
|
Ma már nem leszek, holnap 8-kor, ha jó még Neked. |
| (válasz Kovagyu 7538. hozzászólására) |
| 7539. Manzsu | jún. 10. 19:37 |
|
Most kerültem géphez. Ha jó neked most is küldhetem. |
| (válasz Kovagyu 7538. hozzászólására) |
| 7538. Kovagyu | jún. 10. 14:29 |
|
Oké mikor. |
| (válasz Manzsu 7537. hozzászólására) |
| 7537. Manzsu | jún. 10. 13:42 |
|
Egyet tudok Neked én is küldeni. |
| (válasz Kovagyu 7535. hozzászólására) |
| 7536. Nati | jún. 10. 13:22 |
|
Remélen én is. Elnéztem,, azt hittem kettő van. Még egyszer bocsi! |
| (válasz Kovagyu 7535. hozzászólására) |
| 7535. Kovagyu | jún. 10. 13:20 |
|
Köszönöm szépen, Remélem tudok még szerezni egyet. |
| (válasz Nati 7534. hozzászólására) |