Hiba az iskolai dolgozatban

Ez egy olyan rejtvény, amivel a karrierjáték során is találkozhatsz! Megfejtheted ugyan itt is, de lehetséges,
hogy a karrierjáték során újra találkozol vele. » Kattints ide, ha inkább elkezded a karrierjátékot!
Nem vagy bejelentkezve! Így is fejthetsz rejtvényt, de eredményed nem kerül fel a toplistára!

Betöltés...

Amennyiben a rejtvény betöltése nem történik meg megfelelően, annak oka az lehet, hogy nincs engedélyezve a JavaScript a böngésződben. Hogy játszani tudj, kérlek módosítsd ezt a böngésződ beállításai között.

Kész!

Rejtvény információk:

A rejtvény témaköre: gyerekszáj.

A legügyesebb rejtvényfejtők (az első 15):

HelyezésRejtvényfejtő neveSzintjeEredményeRejtvényfejtés időpontjaIdőtartam
Arany éremManzsugyakorló rejtvényszakértő100.00%2013. febr. 27. 16:3218 perc 26 másodperc
Arany éremEdusbriliáns rejtvényszakértő100.00%2013. márc. 16. 12:2326 perc 45 másodperc
Arany éremKlárialakuló rejtvénymester100.00%2013. márc. 29. 18:4622 perc 27 másodperc
Arany éremDenisa007megbízható rejtvénymester100.00%2013. márc. 30. 15:2710 perc 43 másodperc
Arany éremKormillabriliáns rejtvényszakértő100.00%2013. ápr. 3. 13:2724 perc 7 másodperc
Arany éremSophiemegbízható rejtvénymester100.00%2013. ápr. 13. 07:0813 perc 19 másodperc
Arany éremAnikomegbízható rejtvénymester100.00%2013. ápr. 20. 08:2942 perc 57 másodperc
Arany éremCsutkamanomegbízható rejtvénymester100.00%2013. máj. 18. 13:0729 perc 56 másodperc
Arany éremLuialakuló rejtvénymester100.00%2013. jún. 13. 20:4316 perc 24 másodperc
Arany éremBubellaalakuló rejtvénymester100.00%2013. jún. 22. 07:3828 perc 10 másodperc
Arany éremPeexgyakorló rejtvényszakértő100.00%2013. jún. 26. 13:429 perc 33 másodperc
Arany éremPepimegbízható rejtvénymester100.00%2013. jún. 27. 03:5818 perc 24 másodperc
Arany éremKaticaszenzációs rejtvénymester100.00%2013. júl. 2. 13:1243 perc 47 másodperc
Arany éremBejemegbízható rejtvénymester100.00%2013. júl. 6. 11:391 óra 4 perc 24 másodperc
Arany éremDjimmylegesélyesebb olimpikon100.00%2013. aug. 23. 10:2612 perc 21 másodperc
A teljes toplista

A keresztrejtvény feladványai:

Függőleges sorok: algír autójel; emberi élet késői szakasza; okulár; menekülő; író (Kitti); katonai ábécé betűje; egy harmada!; félreeső; ködben áll!; konyhai edény; illegálisan tevékenykedő; ugyan!; hidrogén vegyjele; Veszprém megyei község; Kalocsa része!; országrész!; hét eleje!; 1; mozaikdarab!; láb vége!; zsarátnok; csodálkozás szava; hümmögni kezd!; félidei!; múlt idő jele; középkor!; oktrojál; eminens; malacfarok!; vércsoport; erőd; csillámló; kissé beteg!; olasz vulkán; idősebb hölgy; forrasztó eszköz; föld felé; lemondó szócska; Sülysáp széle!; görget; amper jele; szerv a fejben; csacsibeszéd; Róma negyede; fantasy faj; ruhadarab!; fél deka!; rajtkő része!; kissé sárga!

Vízszintes sorok: súlypont jele; 2; lóerő röviden; üdvözlégy; pénzcsiga; félút!; színárnyalat; utótag: félő; kis mozdony; némán őrlő!; bőgőbelső!; ember latinul; félig ad!; afrikai ország; savanyítószer; időegység; ív vége!; angol férfinév; argentin város; csapat angolul; várrom széle!; bogrács; fél perc!; lett hírügynökség; páratlan cécó!; távoli részlet!; keresztüldob; viadalban megsért; megalszik valahol; sorvég!; színésznő (Papas); felügyelő személy; tanulóvezető jele; porszem!; partszakasz!; ildomos; rét közepe!; magyar tájegység; olasz város; középen leér!; szemetes; belül tép!; kotta részlet!; itt az elején!; színész volt (László); váltott evezőlapát; belső szerv; fürdőedény; költő volt (Ida); ezen a módon; félsz!; szlovák város; kozmikus jármű

Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon