Fősorok nélkül

Ez egy olyan rejtvény, amivel a karrierjáték során is találkozhatsz! Megfejtheted ugyan itt is, de lehetséges,
hogy a karrierjáték során újra találkozol vele. » Kattints ide, ha inkább elkezded a karrierjátékot!
Nem vagy bejelentkezve! Így is fejthetsz rejtvényt, de eredményed nem kerül fel a toplistára!

Betöltés...

Amennyiben a rejtvény betöltése nem történik meg megfelelően, annak oka az lehet, hogy nincs engedélyezve a JavaScript a böngésződben. Hogy játszani tudj, kérlek módosítsd ezt a böngésződ beállításai között.

Kész!

Rejtvény információk:

A rejtvény témaköre: fősorok nélkül.

A legügyesebb rejtvényfejtők (az első 15):

HelyezésRejtvényfejtő neveSzintjeEredményeRejtvényfejtés időpontjaIdőtartam
Arany éremJuliannaelmondhatatlan100.00%2015. febr. 24. 12:2925 perc 46 másodperc
Arany éremIsabelrajongók kedvence100.00%2015. febr. 28. 10:348 perc 12 másodperc
Arany éremBruhahavilághírű olimpikon100.00%2015. márc. 14. 13:241 óra 37 perc 20 másodperc
Arany éremJégjocóirigyelt legenda100.00%2015. márc. 23. 10:3011 perc 49 másodperc
Arany éremVeronika rejtvényvilág vezetője100.00%2015. márc. 24. 16:3818 perc 48 másodperc
Arany éremSzoffantylegfőbb rejtvényisten100.00%2015. ápr. 10. 15:004 perc 40 másodperc
Arany éremZsuzsimamaismert világsztár100.00%2015. máj. 29. 19:0412 perc 33 másodperc
Arany éremManzsuhiper-szuper-extra-mega-prémium100.00%2015. jún. 20. 16:3644 perc 25 másodperc
Arany éremRobertolegesélyesebb olimpikon100.00%2015. jún. 28. 07:0620 perc 22 másodperc
Arany éremDoriszka60halhatatlan rejtvényisten100.00%2015. júl. 2. 15:039 perc 15 másodperc
Arany éremAnoli46irigyelt legenda100.00%2015. júl. 22. 12:052 óra 23 perc 12 másodperc
Arany éremFilona46kisebb rejtvényisten100.00%2015. aug. 12. 20:3331 perc 44 másodperc
Arany érem50LIlegfőbb rejtvényisten100.00%2015. aug. 24. 22:4722 óra 59 perc 38 másodperc
Arany éremRapidarejtvényistenek tanítója100.00%2015. nov. 14. 16:288 perc 4 másodperc
Arany éremRozsaszenthalhatatlan rejtvényisten100.00%2016. jan. 13. 13:1544 perc 2 másodperc
A teljes toplista

A keresztrejtvény feladványai:

Függőleges sorok: nyerő; kölcsönös; régi területmérték; hajlott korú; ünnepsorozat; részletes; javítás; különös darab!; negyedrész!; jókedv; harmadrész!; töltelék része!; kordén szállít; Zugló része!; hazai jegybank; gyomai nyomda; határozatlan névelő; lomtárban van!; opus röviden; páros bója!; tömörítő program; kissé sovány!; aknaszilánk!; cérium vegyjele; furulyás; alumni; külső hiba!; Ivett becézve; Disney hercegnő; csűr közepe!; teniszező (Su-Wei); cáfolat része!; megokosít; azonos betűk; páratlan hiba!; angol férfinév; egyik betűtípus; tetőt épít; még nem jár isibe; átverés; piros spanyolul; bemutató program; prím szám; lőtér szélei!; kínai folyó; páros szív!; kissé botfülű!

Vízszintes sorok: elemi töltés jele; elragadtató; rémálom utcája!; kisgazda; Kalocsa része!; egyedmásolat; néma Géza!; jelzés az iránytűn; heverő népiesen; rendet rakó; Volkswagen-modell; orvosi műszer; üres beszéd!; karvég!; orosz város; táncos (Imre); föníciai betű; ezer törökül; internetről ment; téveszt; fütyülő; literátor; politikus volt (Václav); meleget csinál; lenézés; részben ráillik!; homárszelet!; cuki; sebességhatárok!; nugátszelet!; Ázsia része!; régészeti munkát végez; dán autójel; dán város; hólánc szélei!; vasaló része!; principiális; USA tagállam; teljesen; női név; író volt (Csingiz); belvíz!; kődarab!; freskótöredék!; hangszer; télvég!; biztonságban van!

Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon