Üzenet a Játékosoknak
Új hozzászólás
| 5403. Gyakorló | máj. 30. 09:18 |
|
Irtam e-mailt nézd meg légyszi. |
| (válasz Ildiegyszerűen 5402. hozzászólására) |
| 5402. Ildiegyszerűen | máj. 30. 09:13 |
|
Kedves vagy,jólesett,hogy reagáltál a kérésemre,bár nem is sok reményt fűztem hozzá,hogy összejön a csere.Régóta figyellek és gyors előrehaladást jósolok Neked.E.mail címem van azt adnám meg: "eifertne_ildi@freemail.hu" |
| (válasz Gyakorló 5400. hozzászólására) |
| 5401. Gyakorló | máj. 30. 09:10 |
|
Bocsi Zádorfalva és gyakorló egy cég. |
|
| 5400. Gyakorló | máj. 30. 09:08 |
|
Azt hallottam, hogy te mindenkinek szoktál segiteni én is szeretnék neked. Most utasitottam vissza a cserédet mert csak egy volt belőle. De ha fel tudjuk enni a kapcsolatot akkor majd megbeszéljük. Hogy tudnálak elérne e-mail cim telefon? Facebuk cim? |
| (válasz Ildiegyszerűen 5399. hozzászólására) |
| 5399. Ildiegyszerűen | máj. 30. 09:03 |
|
Jó Reggelt!Minek köszönhetem a megtiszteltetést? |
| (válasz Zádorfalva 5398. hozzászólására) |
| 5398. Zádorfalva | máj. 30. 08:44 |
|
Ildi egyszerűennek! fel szeretném veled venni a kapcsolatot. |
|
| 5397. Zádorfalva | máj. 26. 16:18 |
|
Eszembe jutott, hogy ha tudnál venni kezeskét amivel tudsz a veled egy szinten lévővel cserélni akkor tudnék neked küldeni nagykereskedőt.Bár ahhoz fel kellene venni a kapcsolatot. |
| (válasz ATTILA 54 5395. hozzászólására) |
| 5396. Zádorfalva | máj. 26. 15:52 |
|
Szívesen tettem, sajnos nincs nagykereskedőd ezért mással nem tudok neked segíteni. |
| (válasz ATTILA 54 5395. hozzászólására) |
| 5395. ATTILA 54 | máj. 26. 15:42 |
|
Zádorfalva köszönöm a támogatásodat, ha tudom viszonozni fogom. Üdv. |
|
| 5394. Kisokos | máj. 5. 07:47 |
|
nemzetközi neve Ceres, törpebolygó |
| (válasz Zalanakobor 5393. hozzászólására) |
| 5393. Zalanakobor | máj. 5. 07:24 |
|
gyerekek, mi az a széresz? egy titkosban ez jött ki, rákerestem, nem tudtam meg semmit. |
|
| 5392. Simipapa | ápr. 26. 22:31 |
|
Sziasztok! Egy tikos, ami valakinél eldobhahó. Lenne-e esetleg? |
|
| 5391. Kovagyu | ápr. 20. 11:40 |
|
Ha még megvan kérném. |
| (válasz Teca54 5390. hozzászólására) |
| 5390. Teca54 | ápr. 20. 09:00 |
|
Kéri e valaki...költségmentesen passzolhatsz egy bónuszfeladatot. |
|
| 5389. Nati | ápr. 18. 10:12 |
|
Teca! Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de nem voltam itt. |
| (válasz Teca54 5376. hozzászólására) |
| 5388. Manzsu | ápr. 17. 14:36 |
|
Örülök, hogy végre én is tudtam segíteni. |
| (válasz Lucika 5387. hozzászólására) |
| 5387. Lucika | ápr. 17. 14:34 |
|
Meg is van ..köszi.!!! |
| (válasz Manzsu 5386. hozzászólására) |
| 5386. Manzsu | ápr. 17. 14:27 |
|
Elment! |
| (válasz Lucika 5385. hozzászólására) |
| 5385. Lucika | ápr. 17. 14:26 |
|
Oké. |
| (válasz Manzsu 5384. hozzászólására) |
| 5384. Manzsu | ápr. 17. 14:25 |
|
Dobom! |
| (válasz Lucika 5383. hozzászólására) |
| 5383. Lucika | ápr. 17. 14:24 |
|
Itt vagyok ..dobhatod...köszi.!!! |
| (válasz Manzsu 5382. hozzászólására) |
| 5382. Manzsu | ápr. 17. 14:02 |
|
Persze tudok várni, nyugodtan fejts! Én már megfejtettem a másik titkosat, így nyugodt vagyok a Nagykereskedő marad. |
| (válasz Lucika 5381. hozzászólására) |
| 5381. Lucika | ápr. 17. 13:56 |
|
Tudnál várni addig,amíg nem szólok....meg kell fejteni egyet Lucikánál...Borsodtól elkértem amit Neked szántam,mert Lucik Nagykereskődéje is két titkosat kért.!!!! |
| (válasz Manzsu 5380. hozzászólására) |
| 5380. Manzsu | ápr. 17. 13:51 |
|
Köszönöm, hogy próbáltál segíteni. Szóljál,ha küldhetem a titkosat. |
| (válasz Teca54 5379. hozzászólására) |
| 5379. Teca54 | ápr. 17. 13:28 |
|
Manzsu...Lucikának kellene egy titkos...nem sokára vissza jövök...és jelzek.!!! |
| (válasz Manzsu 5377. hozzászólására) |