Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Az elmúlt 30 nap alapján


Ebben a listában azt láthatod, hogy az elmúlt 30 nap során, ki mennyi tapasztalati pontot szerzett a karrierjátékban. (A lista naponta egyszer frissül: az itt látható tapasztalati pont a 31 nappal azelőttivel csökken, a tegnap szerzettel nő.)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
#Rejtvényfejtő neveSzintjeSzerzett tapasztalati pont
1.Teca54ragyogó csillag18585096
2.ZsuzsimamaNaprendszer kalandora16751435
3.Maria54bolygónkon kívül is ismert15198580
4.Nyíregyutolérhetetlen8571676
5.1babakeresztrejtvényfejtés királya7411270
6.Robertobervilágmegváltó6361866
7.ManzsuNaprendszer kalandora6323293
8.Juliannautánozhatatlan5391732


9.Lucikaszenzációs3963834
10.Xenacsodálatos3640751
11.Svathorbolygószerte ismert3426612
12.Porkicsodálatos2263091
13.Frédiutánozhatatlan2082319
14.Isabelcsodálatos1914224
15.Izlandilindacsodálatos1766886
16.Lajhárhiper-szuper-extra-mega-prémium1537591
17.Szpidumegszállott1453600
18.Moleszfelfoghatatlan1215718
19.Pumariskaszenzációs1213716
20.Cicoszcsodálatos1179415
21.Vevafelfoghatatlan1128400
22.Zalanakoborelképesztő1118116
23.Logopéduselképesztő1114447
24.Ildidémonutánozhatatlan1091735
25.Prézlicsodálatos742934
26.Nagybányacsodálatos727954
27.Zoltán46elképesztő617980
28.Tatikafelfoghatatlan574131


29.Kormillaelképesztő506648
30.Katalinkahiper-szuper-extra-mega-prémium355920
31.EZolimegszállott329187
32.Mária48hiper-szuper-extra-mega-prémium314138
33.Péemmegszállott297991
34.KokoZollerhiper-szuper-extra-mega-prémium296314
35.Receficeirigyelt legenda287492
36.Tyutyumindenek feletti278096
37.Öreghegyelmondhatatlan277857
38.Kovagyuhiper-szuper-extra-mega-prémium261341
39.Sutyikutolérhetetlen249249
40.Razielmegszállott249067
41.Robroymindenek feletti231673
42.Kpetielképzelhetetlen225825
43.Sanycileírhatatlan221941
44.Edimegvalósíthatatlan216013
45.Rozsaszentmegszállott212292
46.Egeresmindenek feletti211767
47.Zsigamindenek feletti203646
48.Apa01halhatatlan rejtvényisten186019
49.Vicuskaelképesztő183555
50.Tokostekesmegvalósíthatatlan182679
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2019, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.