Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
1.1babakeresztrejtvényfejtés királya7298547848048
2.Robertobervilágmegváltó67388731948059
3.Ildidémonutánozhatatlan635410332418108
4.ManzsuNaprendszer kalandora611412642587967
5.ZsuzsimamaNaprendszer kalandora583612782847717
6.Péemmegszállott600710632007496
7.Zoltán46elképesztő60238441137198
8.Nyíregyutolérhetetlen60257861137083


9.Zalanakoborelképesztő547913423827852
10.Kutasi51csodálatos543414043877680
11.Isabelcsodálatos541113894228001
12.Tatikafelfoghatatlan558211952607335
13.Sutyikutolérhetetlen537613513647664
14.Rapidaelképesztő521014933907522
15.Izlandilindacsodálatos523914003737615
16.Voroshiper-szuper-extra-mega-prémium5765589896550
17.Varnyuszabofelfoghatatlan55498721446758
18.Pumariskaszenzációs480516965497590
19.Xenacsodálatos506112984427473
20.Svathorbolygószerte ismert444819347268055
21.Logopéduselképesztő441419596187596
22.Kisvárdayhiper-szuper-extra-mega-prémium492013533107102
23.Betti57megszállott463415334267099
24.Jagusiamindenek feletti467714113986949
25.Vevafelfoghatatlan408420077787722
26.Pepitamegszállott49249752396402
27.Mária48hiper-szuper-extra-mega-prémium472312052666453
28.Nagybányacsodálatos49108961526154


29.Rozsaszentmegszállott416417835787167
30.Moleszfelfoghatatlan390319297357778
31.EZolimegszállott386417757197483
32.Joyhiper-szuper-extra-mega-prémium361420678587665
33.Teca54ragyogó csillag360519738807834
34.Ynysfelfoghatatlan369118817597320
35.Bubellamindenek feletti376218076196883
36.KokoZollerhiper-szuper-extra-mega-prémium374817976337262
37.Zsuhiper-szuper-extra-mega-prémium410413294126608
38.Szepsihiper-szuper-extra-mega-prémium4620689935602
39.Szpidumegszállott382816275926812
40.Kisokosmegszállott419511573446141
41.Porkicsodálatos3126214011017707
42.Juliannautánozhatatlan3048219010337616
43.Kormillaelképesztő3033212911687793
44.Rózsamindenek feletti377213624446337
45.K_katkaelképesztő3098197710537496
46.Edimegvalósíthatatlan334216946426714
47.Cicoszcsodálatos302519999767718
48.Ditty4elképesztő346215604955959
49.Nyulanyómindenek feletti2986197810037537
50.Frédiutánozhatatlan2786210711648195
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2019, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.