Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
251.Lakolegfőbb rejtvényisten9285802792128
252.Félixrejtvényistenek tanítója9146022752266
253.Gyurka54elmondhatatlan10734291011702
254.Sacyelmondhatatlan10764131201751
255.Zlegfőbb rejtvényisten9655102161944
256.Iram53halhatatlan rejtvényisten7916534492625
257.Benedek9megszállott6387676745862
258.Nirefmegszállott8965682682094


259.Lizapannaelképesztő5227799606511
260.Csillacsallimindenek feletti7636644423012
261.Kuckómesemindenek feletti1108308931635
262.Japimindenek feletti7216704953089
263.Legómegszállott8645642512140
264.CSOPIelképzelhetetlen8056043382319
265.Piriosmindenek feletti9164672211949
266.Jolandahiper-szuper-extra-mega-prémium5837496424110
267.Opalmegszállott5127797758190
268.Anoli46kisebb rejtvényisten1035323841553
269.Papcicsodálatos8335442481914
270.Bellushiper-szuper-extra-mega-prémium8685131861944
271.Öreghalhatatlan rejtvényisten7216343833286
272.Megamukiinternetes össztudás legyőzője1137176461440
273.Zsuzsa620424elképesztő5357397148848
274.Arpillamegvalósíthatatlan7405673873176
275.Tompapalegfőbb rejtvényisten991312911537
276.Eneroptimamegvalósíthatatlan7105833182185
277.Vásottfogelmondhatatlan9233471171580
278.Zsugabubusmindenek feletti7454913514598


279.Mankarejtvényistenek tanítója7225383222449
280.Ildocahiper-szuper-extra-mega-prémium6925683172103
281.Gumika67elképzelhetetlen4957026344804
282.Maci49mindenek feletti5136866073759
283.Klieberjmindenek feletti6795633392241
284.Djimmyhalhatatlan rejtvényisten8044092491874
285.Istvánkatisziporkázó legenda6955333232206
286.Edikehalhatatlan rejtvényisten7184943022886
287.Tomasz40elképesztő6795293392844
288.Lidivinelképesztő4776397216939
289.Juliuszrejtvényistenek tanítója7134992471832
290.Feherlaszlo43leírhatatlan9042511161532
291.Kláriállandó aranyérmes870322711394
292.Peppileírhatatlan6705222671842
293.Diomamarejtvényistenek tanítója5775823802953
294.Ancsika2halhatatlan rejtvényisten7374281961657
295.Gizkamegvalósíthatatlan5925334092400
296.Janekmindenek feletti6575152322080
297.Evelynmindenek feletti4536355895085
298.Cserikemindenek feletti7434081551584
299.Irielmondhatatlan6664612521751
300.Rozimindenek feletti6464503242594
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.