Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
251.Siennaelképesztő1563349872169
252.Nyuszaelképzelhetetlen9659356585459
253.Lelkesmegvalósíthatatlan11557164424020
254.Robcsekelképesztő9109356804384
255.Ratapapafelfoghatatlan11307553262687
256.Rita 72a rejtvényvilág vezetője1624152431865
257.Tefuhiper-szuper-extra-mega-prémium8139858024400
258.Peexkisebb rejtvényisten1494327701988


259.Gyakorlóutolérhetetlen10807893652786
260.Dömemegvalósíthatatlan9788235475637
261.Szelesmamaelképesztő74610048787079
262.Benedek9felfoghatatlan7789618437197
263.Janezkisebb rejtvényisten13284871102067
264.Szatyi40csodálatos7129869438678
265.Kuckómesehiper-szuper-extra-mega-prémium13704111182068
266.Tiborelmondhatatlan8269396914340
267.Tétéleírhatatlan8848465483159
268.Midithrejtvényistenek tanítója11256042472311
269.Mamazsuszenzációs10836242842397
270.Ildocamegszállott9507524082773
271.Blankakisebb rejtvényisten12094801452060
272.Ferenchiper-szuper-extra-mega-prémium7748636824118
273.Sicokarejtvényistenek tanítója10796022852671
274.Veronikrejtvényistenek tanítója10925292312440
275.Lizapannafelfoghatatlan58986810587324
276.Japimindenek feletti8027545493475
277.Juhemindenek feletti8147694643684
278.Japi1megszállott1247292811693


279.Megamukifelülmúlhatatlan1325186511652
280.Papao1mindenek feletti7328005994643
281.Zsuzsa620424szenzációs6348277849764
282.KImegszállott9026742642361
283.Évaevikehiper-szuper-extra-mega-prémium7567675093238
284.Lakolegfőbb rejtvényisten9395842822149
285.Borsokaelmondhatatlan9086043212462
286.Mtatakét lábon járó adatbank10124981981974
287.Félixrejtvényistenek tanítója9146032752267
288.Gyurka54elmondhatatlan10734291011702
289.Sacyelmondhatatlan10764131191751
290.Zlegfőbb rejtvényisten9665102161945
291.Iram53halhatatlan rejtvényisten7916534492625
292.Stonemindenek feletti10104721451829
293.Maci49hiper-szuper-extra-mega-prémium5977997204378
294.Irimegvalósíthatatlan8755713312244
295.Feherlaszlo43megvalósíthatatlan10223732172145
296.Jocó56hiper-szuper-extra-mega-prémium6307336614807
297.Legómegszállott8645632502140
298.Opalelképesztő5207907988615
299.Janekmindenek feletti8086062692453
300.Jolandahiper-szuper-extra-mega-prémium5847506434112
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2024, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.