Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
351.Valerieleírhatatlan4353311531106
352.Gulliverfelfoghatatlan2654184839035
353.Évocselmondhatatlan2594404443519
354.Katicaaz ország legnagyobbika59414331797
355.Halpert Józsefmegvalósíthatatlan4473061461208
356.Tenebraeleírhatatlan59114727812
357.Zsémbeskerejtvényistenek tanítója513225100960
358.Papahiper-szuper-extra-mega-prémium3134023407834


359.Palkofelfoghatatlan2454175098546
360.Margó1112 Kézfogásfelfoghatatlan4083251791209
361.Robroyutolérhetetlen2394184959459
362.Mócielmondhatatlan46425794930
363.Pancsomindenek feletti2324354273409
364.Misimókuscsodálatos1944055668592
365.Anikokisebb rejtvényisten2923892971772
366.Füles5omindenek feletti3033473432580
367.Latilegyőzhetetlen kvízbajnok637143656
368.Bársonyosrejtvényistenek tanítója3872751901233
369.Golden almaelmondhatatlan3243462281233
370.Vadászelképzelhetetlen2343983883000
371.Szlucskánémindenek feletti3473012391298
372.Klemilegújabb kvízbajnok5598415676
373.Mama666leírhatatlan3103382381718
374.BaykonUrleírhatatlan40826195983
375.Bolykucielmondhatatlan3952591301012
376.Sárkihiper-szuper-extra-mega-prémium3462792274153
377.Mihrmindenek feletti3832851031026
378.Szerzetesmegvalósíthatatlan3362992161750


379.Simipapahiper-szuper-extra-mega-prémium3772591641321
380.Samuelmegvalósíthatatlan3402961931467
381.Kencsihiper-szuper-extra-mega-prémium2773332712290
382.Jegeskisebb rejtvényisten3772381581035
383.Skanditibiigazi profi42720270766
384.Kovihiper-szuper-extra-mega-prémium3092872512658
385.Gyuszosziporkázó legenda44017674796
386.Basalexrejtvényistenek tanítója380233126965
387.Milan880809ünnepelt celeb39124073832
388.Genova03elmondhatatlan2583073323822
389.LittleBlackStara rejtvényvilág vezetője2553193023726
390.Végre-nyáraz ország legnagyobbika36923785803
391.Gyuszimegvalósíthatatlan3062711831217
392.Listvanlegesélyesebb olimpikon3022681881148
393.Pocegérlegesélyesebb olimpikon41416361754
394.Feherlacyigazi profi42315152715
395.Vöröskeelmondhatatlan336253109869
396.Petyomindenek feletti36421492926
397.Börkerágveterán professzor40616462731
398.Arabellaleírhatatlan321252134990
399.Karnernévikileírhatatlan2582982231652
400.Sziaelmondhatatlan2183192792162
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.