Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ ❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯ ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
301.Tiborelmondhatatlan8269396914339
302.Malgozsatafelfoghatatlan7899727304603
303.Tétéleírhatatlan8848465483159
304.Zsuzsa620424világmegváltó72291586010582
305.Midithrejtvényistenek tanítója11256042472311
306.Ildocamegszállott9507524082773
307.Feherlaszlo43hiper-szuper-extra-mega-prémium11445073102693
308.Blankakisebb rejtvényisten12094801452060


309.Sicokarejtvényistenek tanítója10796022852670
310.Piqelképesztő10236732882427
311.Sárkibolygószerte ismert8787186258756
312.Japihiper-szuper-extra-mega-prémium8368015783691
313.Valaki máshiper-szuper-extra-mega-prémium9657003512434
314.Veronikrejtvényistenek tanítója10925292312439
315.Maci49megszállott6488878044926
316.Zotyibolygónkon kívül is ismert8527394543151
317.Gyurka54elképzelhetetlen11554451081818
318.Juhemindenek feletti8147694643683
319.Apoca62megszállott8447234582975
320.Megamukifelülmúlhatatlan1325186511653
321.Lacika11utánozhatatlan5599348516204
322.Papao1mindenek feletti7328005994643
323.Fanatikusmindenek feletti11663871211965
324.M.Zsuzsannamegvalósíthatatlan1272240491633
325.Fefefelfoghatatlan7487695413307
326.Lakolegfőbb rejtvényisten9425852822154
327.Borsokaelmondhatatlan9076043202463
328.Félixrejtvényistenek tanítója9146022752266


329.Sacyelmondhatatlan10764121201751
330.Zlegfőbb rejtvényisten9665102161945
331.Iram53halhatatlan rejtvényisten7916524502625
332.Stonemindenek feletti10104721451829
333.Arpillamindenek feletti8006154483631
334.Opalfelfoghatatlan5237988209047
335.Legómegszállott8645622512140
336.Eneroptimamindenek feletti7586513892528
337.Teréziababaszenzációs7646463342321
338.Ancsika2elképzelhetetlen8555442482045
339.Piriosmindenek feletti9144662201949
340.Jolandahiper-szuper-extra-mega-prémium5847496424112
341.Anoli46kisebb rejtvényisten1035323841553
342.Öreghalhatatlan rejtvényisten7216343833286
343.PALEKmindenek feletti6786504532717
344.Vásottfogelmondhatatlan9713601251668
345.Tompapalegfőbb rejtvényisten998315901548
346.Margó1112Rejtvényjáték.hu ásza7106063682467
347.Esztergárhiper-szuper-extra-mega-prémium7235833482340
348.Lidivinfelfoghatatlan5106817637366
349.Mukifejfelfoghatatlan4936607958083
350.Mankarejtvényistenek tanítója7225383222449
❮❮ ❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯ ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2026, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.