Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
301.Peppileírhatatlan6705222671842
302.Diomamarejtvényistenek tanítója5775823802953
303.Janekmindenek feletti6645202352099
304.Evelynmindenek feletti4546375905100
305.Cserikemindenek feletti7424101541585
306.Mukifejelképesztő4265867257259
307.Rozimindenek feletti6474503242595
308.Tündérvilághírű olimpikon835243791226


309.Kéknefelejcselképzelhetetlen5615243192042
310.Margaritahiper-szuper-extra-mega-prémium7503401131345
311.Alteregomindenek feletti6194562701847
312.Mamazsu Kézfogásmegszállott6824091681493
313.GabYletaszíthatatlan nagyság6813941971652
314.Zsuzsa nagyikalegfőbb rejtvényisten797279781271
315.Stonemegvalósíthatatlan7323461131339
316.Palika24sziporkázó legenda799267631202
317.Siennamindenek feletti846183481157
318.Startmegvalósíthatatlan5894452622767
319.Kári Zsoltmegvalósíthatatlan6014162131586
320.Évaevikemindenek feletti4954893732355
321.Bajomifelfoghatatlan3825405918254
322.Bruhahasziporkázó legenda6463461601421
323.DOBERDOmindenek feletti6353191251215
324.Bütyökmegvalósíthatatlan6492831241185
325.Sutyimegszállott3175306205872
326.Kockamindenek feletti4364713684384
327.Bugyutarejtvényistenek tanítója3795054653310
328.005megszállott3115465827182


329.Lackoo617elmondhatatlan6142831601450
330.Eolkisebb rejtvényisten6003001481229
331.Ferbatymegvalósíthatatlan3265245005481
332.Mamicea világ bajnoka5353631931427
333.Akitaka5lenyűgöző veterán67121452995
334.Apóka22elmondhatatlan5083851971406
335.Mossipaparazzik célpontja5723091261160
336.Misóismert világsztár4284222671588
337.Nimschmariegyetemes példa5552981181151
338.Lestarilegfőbb rejtvényisten4653762291507
339.Tutanelképesztő65618131972
340.Pepinosziporkázó legenda5033271911548
341.Jávor Károlymegszállott3524513653279
342.Gombocelmondhatatlan2794735245966
343.Erzsébetmindenek feletti3794203072409
344.Bondifelemelkedett legenda4623671641304
345.Toreállandó aranyérmes59821642937
346.Nyamviállandó aranyérmes57123193995
347.KImindenek feletti4523701621335
348.Javertleírhatatlan3554163292233
349.Ditka13felemelkedett legenda4103422632141
350.Bandikámmegszállott2234665364494
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.