Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
301.Piriosmindenek feletti9144652201949
302.Arpillamindenek feletti7635874073317
303.Anoli46kisebb rejtvényisten1035323841553
304.Öreghalhatatlan rejtvényisten7216343833286
305.Atamánpatahiper-szuper-extra-mega-prémium8644842071866
306.Vásottfogelmondhatatlan9723601251668
307.Pancsomegszállott4777977165740
308.Ancsika2elmondhatatlan8205122341934


309.Tompapalegfőbb rejtvényisten998315901548
310.Jávor Károlyelképesztő5587205995082
311.Lidivinfelfoghatatlan5096837627365
312.Eolmindenek feletti8624192151755
313.Eneroptimamegvalósíthatatlan7115833182188
314.Mankarejtvényistenek tanítója7225383222449
315.Sárkiszenzációs6625494757223
316.Gumika67elképzelhetetlen4957026334804
317.Djimmyhalhatatlan rejtvényisten8044092491874
318.Istvánkatisziporkázó legenda6955333232206
319.Mukifejfelfoghatatlan4796307707814
320.Edikehalhatatlan rejtvényisten7184943012886
321.Bimikemindenek feletti7554702291844
322.Juliuszrejtvényistenek tanítója7134992471832
323.Evelynmindenek feletti4746556205235
324.Kláriállandó aranyérmes870322711394
325.Peppileírhatatlan6705222671842
326.Diomamarejtvényistenek tanítója5775823802953
327.Josefmegvalósíthatatlan5226084383131
328.Szlucskánéhiper-szuper-extra-mega-prémium6364833261985


329.Cserikemindenek feletti7414101551585
330.Rozimindenek feletti6474503222595
331.Kéknefelejcselképzelhetetlen5705313262096
332.Alteregomindenek feletti6284632731878
333.Tündérvilághírű olimpikon835243791226
334.Szvalicsodálatos5365423622361
335.Samuelmindenek feletti6044842642173
336.Petyomegszállott6854171481624
337.Margaritahiper-szuper-extra-mega-prémium7463421141345
338.GabYletaszíthatatlan nagyság6813931971651
339.Bajomicsodálatos4045746368814
340.Palika24sziporkázó legenda799266641202
341.Mamicelegfőbb rejtvényisten6304252111649
342.Startmegvalósíthatatlan5914492662782
343.Margó1112bolygószerte ismert5694782671788
344.005elképesztő3476076577846
345.Kári Zsoltmegvalósíthatatlan6024162131587
346.Mihrelképesztő5814411741605
347.Bruhahasziporkázó legenda6463461601421
348.PGmindenek feletti5064642852106
349.Bauer Pajtimindenek feletti5164562682049
350.Sutyimegszállott3175436316008
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2024, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.