Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
101.Macskaszenzációs3189190210038227
102.Vojvivilágmegváltó316619848187031
103.Violet52csodálatos352615275346142
104.Ditty4elképesztő347515744995993
105.Apa01utánozhatatlan363513803695759
106.Steve61felfoghatatlan309019029517648
107.IzzyNaprendszer kalandora372911203625641
108.Zsembiutánozhatatlan299518129147159


109.Kokomegszállott2664213511628043
110.Egeresszenzációs288818719957678
111.Lucikarejtvényvilág guruja2517223513708820
112.Kovagyuszenzációk szenzációja2612207011909257
113.Francielképesztő287518508046778
114.Domahiper-szuper-extra-mega-prémium296316817406541
115.Szoffantyelmondhatatlan281817487756418
116.Volifelfoghatatlan2258215913828537
117.Kata50utánozhatatlan290915266035763
118.Palibacsielképesztő301713616025935
119.Katalinkakeresztrejtvényfejtés pápája20322231172910009
120.Vicuskaelképesztő2475191110397393
121.Totocsodálatos246718119366431
122.Imikeelképesztő262616016466149
123.Manyaipszárnyaló adatbank269114725905596
124.Tulipanutánozhatatlan2035203113108376
125.Naticsodálatos248915877986764
126.Liliomállandóan optimalista2058193713408300
127.Matyócsodálatos2158181110786480
128.Tihivilágmegváltó2096185111427588


129.Gassimindenek feletti277811684234941
130.Kefecsodálatos239215667786330
131.Geszti402világmegváltó3528226293863
132.Pityubászenzációs2079183711057414
133.Emmanénimegszállott273311784345316
134.Anikókamindenek feletti253213665515132
135.Amigobolygószerte ismert29169242534415
136.Doriszka60elképzelhetetlen30187912044197
137.Muttikabolygószerte ismert1828193913889141
138.Luca1234csodálatos1966182011868286
139.Merzsikevilágmegváltó218316618425968
140.Ildiegyszerűenfelfoghatatlan235414346845449
141.Danesz92elképesztő216815349427895
142.Tomtatamindenek feletti262410553854585
143.Lajautolérhetetlen28867091333851
144.Tisztességeselképesztő204415548515808
145.Zsigamegkérdőjelezhetetlen bölcs1661185113448562
146.Viki11megvalósíthatatlan231012276045917
147.50LIelmondhatatlan225712996045189
148.Galmhiper-szuper-extra-mega-prémium216413756685107
149.Bejemegvalósíthatatlan28046271493845
150.Bubeszfelfoghatatlan1792162610938075
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.