Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
101.Receficeszenzációk szenzációja37536801414779
102.Szoffantyelmondhatatlan281617487756416
103.Pozsegavilágmegváltó286616426955976
104.Lucikacsillogó gyémánt2290212213378405
105.Vicuskaelképesztő2474191110397391
106.Kovagyumegkérdőjelezhetetlen bölcs2434193210988637
107.Francimegszállott265116607086067
108.Kata50utánozhatatlan278714585705501


109.Volielképesztő2150205112897993
110.Katalinkaragyogó csillag1967213816229317
111.Domamindenek feletti265614706565817
112.Zsembifelfoghatatlan243515257695992
113.Gassimindenek feletti277811684234941
114.Izzyutolérhetetlen30118692604487
115.Tulipancsodálatos1922189212097693
116.Doriszka60elképzelhetetlen29777792024138
117.Liliomrévbe ért világfi1936179312357657
118.Violet52elképesztő255211814234624
119.Tomtatamindenek feletti262410553854585
120.Anikókamegvalósíthatatlan241012834994828
121.Lajautolérhetetlen28837101333848
122.Matyóelképesztő199415929355751
123.Talizmanelképesztő244711474204357
124.Viki11megvalósíthatatlan231012286035917
125.50LIelmondhatatlan225612996045188
126.Muttikautolérhetetlen1717177612568288
127.Bejemegvalósíthatatlan28046271493845
128.Totoelképesztő198715077835341


129.Palibacsihiper-szuper-extra-mega-prémium233910954774735
130.Tisztességesmegszállott198114787705381
131.Jégjocóleírhatatlan208013066195180
132.Steve61megszállott202613227195383
133.Lyndamindenek feletti229510444054307
134.F.juditelmondhatatlan217511804554325
135.Tavaszelképzelhetetlen219911614174322
136.Zsigabolygószerte ismert1541172112548014
137.Imikehiper-szuper-extra-mega-prémium201612485004834
138.Denisa007elmondhatatlan25565741273407
139.Belushimindenek feletti22099064794501
140.Dócipapafelfoghatatlan1370169313397605
141.Apa59megvalósíthatatlan204010755014532
142.Emmanénimindenek feletti21219283674264
143.JOKIcsodálatos1444157710977082
144.Marcsuszelmondhatatlan181512656074601
145.Bubeszelképesztő155114529687383
146.Beszeelmondhatatlan23226841843548
147.Oszkármegszállott170413466844822
148.Robertofelfoghatatlan1334160812588018
149.Natimegszállott182211836005107
150.Ilipulamindenek feletti197910164074046
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2021, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.