Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
101.KovagyuNaprendszer kalandora2407190310898534
102.Sandroszenzációs326910012685004
103.BJelképesztő291513305005708
104.Receficekeresztrejtvényfejtés pápája34585901274351
105.KatalinkaNaprendszer kalandora1945210916109202
106.Volimegszállott2065195912217629
107.Francihiper-szuper-extra-mega-prémium246215526625689
108.Gassimindenek feletti277811684234941


109.Domamindenek feletti254613996325568
110.Mylarrmegszállott229715087845679
111.Pozsegautolérhetetlen237114046065055
112.Liliomszenzációk szenzációja1908175712017494
113.Tulipanelképesztő1858182111707460
114.Tomtatamindenek feletti262410553854585
115.Lajautolérhetetlen28807101353846
116.Doriszka60leírhatatlan28097231893888
117.Anikókamegvalósíthatatlan235512504904716
118.Kata50felfoghatatlan236712154844637
119.Zsembielképesztő219613646955392
120.Viki11megvalósíthatatlan231012296025917
121.50LIelmondhatatlan225612996045188
122.Bejemegvalósíthatatlan28046271493845
123.Izzyutánozhatatlan26887402283962
124.Muttikautánozhatatlan1649170112037912
125.Tisztességesmegszállott194914447395216
126.Jégjocóleírhatatlan208013066195180
127.Matyóelképesztő188614768575323
128.Lyndamindenek feletti228610414054294


129.F.juditelmondhatatlan217511804554325
130.Tavaszelképzelhetetlen219911614174322
131.Zsigabolygószerte ismert1507168612247859
132.Totoelképesztő185314027314998
133.Denisa007elmondhatatlan25565741273407
134.Belushimindenek feletti22099064794501
135.Violet52megszállott214210353853990
136.Apa59megvalósíthatatlan204010755014532
137.Dócipapafelfoghatatlan1351167413147481
138.Talizmanmegszállott207410173823796
139.Marcsuszelmondhatatlan181512656074601
140.Beszeelmondhatatlan23226841853548
141.Palibacsihiper-szuper-extra-mega-prémium20229744354194
142.Pipi57elmondhatatlan20699183173746
143.Robertoelképesztő1316158512377840
144.Imikehiper-szuper-extra-mega-prémium184011564754489
145.Bubeszmegszállott150213949337196
146.Oszkármegszállott164413056594668
147.Steve61hiper-szuper-extra-mega-prémium172111876614771
148.Ilipulamegvalósíthatatlan19189883973941
149.Katinagyi48elmondhatatlan171911416644336
150.Duhajleírhatatlan183610164474151
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2021, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.