Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
151.JOKIfelfoghatatlan1330144810216652
152.Emmanénimindenek feletti18398073323774
153.Ircsi19megvalósíthatatlan16699374763765
154.Ultimatemindenek feletti16319374394320
155.Natihiper-szuper-extra-mega-prémium155710155044390
156.Edufelfoghatatlan131711359188383
157.Sanyikaelképzelhetetlen144310586734662
158.Galmelképzelhetetlen147510555553838


159.Gerberahiper-szuper-extra-mega-prémium15769474133727
160.Ibielmondhatatlan144910325774791
161.Jocimindenek feletti129711316584075
162.Kazsulegfőbb rejtvényisten16397992643185
163.Pityubáelképesztő121511638085124
164.Mozart4megvalósíthatatlan121411608005227
165.Hidiaelmondhatatlan15158484353606
166.Nyuszifülhiper-szuper-extra-mega-prémium133010216265954
167.Edit Sulyokutánozhatatlan860135913098961
168.ATTILA 54szenzációs14668823613277
169.Mircihiper-szuper-extra-mega-prémium124910595864303
170.Tihifelfoghatatlan114811097304744
171.Katamindenek feletti126010005653509
172.Ntamasutolérhetetlen101111869347085
173.J1hiper-szuper-extra-mega-prémium12559755774054
174.Sinvatmegszállott14587903123075
175.Gézenguzmindenek feletti14707842762879
176.Cicucikahiper-szuper-extra-mega-prémium115310357094807
177.Frandmegvalósíthatatlan15166583533510
178.Jakabelmondhatatlan112310626634011


179.Danesz92hiper-szuper-extra-mega-prémium12179246245248
180.Jklarisszhiper-szuper-extra-mega-prémium113310086414552
181.Montyóelképzelhetetlen11479695513513
182.Macskácskamegszállott111610005763778
183.Gyorgymegvalósíthatatlan13867202522869
184.Flóleírhatatlan13437243122762
185.Teca 48elképesztő86810579848025
186.Isti54megvalósíthatatlan14105402193139
187.Dikiszaba rejtvényvilág vezetője1632280542028
188.Desueutolérhetetlen82410628318103
189.Nyuszaelképzelhetetlen9659366585457
190.Gilgalandelmondhatatlan13225751992354
191.Lelkesmegvalósíthatatlan11407124353981
192.Rita 72a rejtvényvilág vezetője1624152431865
193.Peexkisebb rejtvényisten1494327701988
194.Luca1234hiper-szuper-extra-mega-prémium9418845844623
195.Geszti402felfoghatatlan1624111211789
196.Dömemegvalósíthatatlan9768135485610
197.Janezkisebb rejtvényisten13284871102067
198.Tiborelmondhatatlan8269396914340
199.Kurucz551124mindenek feletti9108285313720
200.Cikaelképzelhetetlen9238165053655
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2021, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.