Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
151.Pipi57elmondhatatlan20699183173746
152.Danesz92megszállott166712047576516
153.Katinagyi48elmondhatatlan171911416644336
154.Pityubáfelfoghatatlan148313718985822
155.Duhajleírhatatlan183610174484153
156.Galmmegvalósíthatatlan161911285784110
157.Gézenguzhiper-szuper-extra-mega-prémium18119193043426
158.Tihicsodálatos136912738225399


159.Edufelfoghatatlan137011889458608
160.Mircihiper-szuper-extra-mega-prémium143512036734865
161.Ircsi19megvalósíthatatlan16699374763765
162.Jocimindenek feletti139812027104360
163.Nyuszifülmegszállott145011116786362
164.Gerberahiper-szuper-extra-mega-prémium16109744313842
165.Ultimatemindenek feletti16319384394321
166.Sanyikaelképzelhetetlen144310586734662
167.ATTILA 54utánozhatatlan15829463813508
168.Ibielmondhatatlan144810335774791
169.Ntamasvilágmegváltó1109128410057454
170.Hidiaelmondhatatlan15628714513714
171.Mozart4megvalósíthatatlan122711818075311
172.Tubamegszállott18076041572716
173.Kazsulegfőbb rejtvényisten16397992643186
174.Luca1234megszállott123911337415610
175.Edit Sulyokutánozhatatlan864136913109015
176.Cicucikamegszállott122511017615144
177.Manyaipvilágmegváltó14728853863306
178.Katahiper-szuper-extra-mega-prémium129710395913660


179.Macskácskaelképesztő123410976174123
180.Kefemegszállott13069685263938
181.J1hiper-szuper-extra-mega-prémium12579755774056
182.Vojvifelfoghatatlan13748903943210
183.Merzsikeelképesztő12779765083550
184.Jklarisszhiper-szuper-extra-mega-prémium118310336744714
185.Geszti402csodálatos1990141232196
186.Sinvatmegszállott14587903123075
187.Frandmegvalósíthatatlan15166573543510
188.Jakabelmondhatatlan112310626624011
189.Gyorgymegvalósíthatatlan14577432743004
190.Isti54mindenek feletti15525812273352
191.Montyóelképzelhetetlen11479695513513
192.Flóleírhatatlan13467303142773
193.Teca 48felfoghatatlan87710619878079
194.Desuevilágmegváltó84710888658338
195.Gilgalandelképzelhetetlen13706002072446
196.Dikiszaba rejtvényvilág vezetője1632280542028
197.Babaszihiper-szuper-extra-mega-prémium13585882242563
198.Nyuszaelképzelhetetlen9659366585458
199.Kurucz551124hiper-szuper-extra-mega-prémium9819196074108
200.Lelkesmegvalósíthatatlan11417134343983
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2021, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.