Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
151.JOKIszenzációs1605181412447841
152.D.Marika54ragyogó csillag1650170011457860
153.Jégjocóleírhatatlan208013066195180
154.Misa56elképesztő225411064634727
155.Lyndamindenek feletti231110474064329
156.F.juditelmondhatatlan217511804554325
157.Tavaszelképzelhetetlen219911614174322
158.Oszkárelképesztő185714647575264


159.Dócipapaszenzációs1421177514278188
160.Ilipulamindenek feletti213910724384316
161.Denisa007elmondhatatlan25575741273408
162.Chabalafelfoghatatlan22609243143834
163.Belushimindenek feletti22099064794501
164.Robertocsodálatos1386166513378540
165.EPÉScsodálatos166514878315977
166.Apa59megvalósíthatatlan204010755014532
167.Babaszielképesztő22258842933896
168.Jocimegszállott165014408605224
169.ZAHI55ragyogó csillag154715149256044
170.Mircimegszállott166813977905650
171.Marcsuszelmondhatatlan181512656074601
172.Égetőbetyár31LVIszárnyaló adatbank200510724204081
173.Beszeelmondhatatlan23226841843548
174.Pipi57elmondhatatlan20699183173746
175.Nyuszifülelképesztő166712727887212
176.Ntamasragyogó csillag1357148311448330
177.Katinagyi48elmondhatatlan171911406644336
178.ATTILA 54világmegváltó182210944334044


179.Eduszenzációs1481128210399377
180.Duhajleírhatatlan183610174484153
181.Dani58utolérhetetlen162112166834532
182.Betűtetűmegszállott162811605954167
183.Cicucikaelképesztő141212988976022
184.Spockbolygószerte ismert149812057295310
185.Macskácskafelfoghatatlan143812917024753
186.Jklarisszmegszállott143312408155660
187.Gézenguzhiper-szuper-extra-mega-prémium18119193043426
188.Ircsi19megvalósíthatatlan16699374763765
189.Hidiaelképzelhetetlen16629324753959
190.Katamegszállott140911886604100
191.Gerberahiper-szuper-extra-mega-prémium16109744303846
192.Ultimatemindenek feletti16319374394321
193.Sanyikaelképzelhetetlen144310586734662
194.Gyorgyhiper-szuper-extra-mega-prémium16978393103441
195.Mozart4mindenek feletti125512108365458
196.Ibielmondhatatlan144810325774791
197.Kurucz551124megszállott127711807795252
198.Edit Sulyokutolérhetetlen901143013679515
199.Kazsulegfőbb rejtvényisten16408002643192
200.Laszlo0109elképesztő14828914143372
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.