Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
151.Robertofelfoghatatlan1358162712878184
152.Ilipulamindenek feletti203610294174134
153.Marcsuszelmondhatatlan181512656074601
154.Luca1234elképesztő158614269286743
155.Beszeelmondhatatlan23226841843548
156.Vojvicsodálatos188711735024244
157.Galmmindenek feletti178512196074444
158.Pipi57elmondhatatlan20699183173746


159.Cöneutolérhetetlen187510794164114
160.Katinagyi48elmondhatatlan171911416644336
161.Kefeelképesztő170311875884739
162.Manyaipmegkérdőjelezhetetlen bölcs180410834573994
163.Duhajleírhatatlan183610174484153
164.Merzsikecsodálatos162711816084357
165.Mircimegszállott150612557105100
166.Jocihiper-szuper-extra-mega-prémium147012777544607
167.Nyuszifülmegszállott151711857246693
168.Educsodálatos140712249658824
169.Gézenguzhiper-szuper-extra-mega-prémium18119193043426
170.Geszti402szenzációs2408154252639
171.Ircsi19megvalósíthatatlan16699374763765
172.Ntamasbolygószerte ismert1175135010497706
173.Ultimatemindenek feletti16319384394321
174.Gerberahiper-szuper-extra-mega-prémium16109744303842
175.ATTILA 54utolérhetetlen16069613863561
176.Sanyikaelképzelhetetlen144310586734662
177.Hidiaelképzelhetetlen16188974613844
178.Ibielmondhatatlan144810325784791


179.Macskácskaelképesztő131711846494385
180.Cicucikamegszállott127111517935342
181.Mozart4megvalósíthatatlan123011838085320
182.Kazsulegfőbb rejtvényisten16397992633187
183.Katahiper-szuper-extra-mega-prémium132610856153788
184.Edit Sulyokutánozhatatlan870138513229148
185.Gyorgymindenek feletti15337832833147
186.Jklarisszhiper-szuper-extra-mega-prémium121210606864822
187.Babaszihiper-szuper-extra-mega-prémium16106602432926
188.J1hiper-szuper-extra-mega-prémium12579755774057
189.Sinvatmegszállott14587903123075
190.Frandmegvalósíthatatlan15166573533510
191.Jakabelmondhatatlan112310626624011
192.Isti54mindenek feletti15555822273356
193.Kurucz551124hiper-szuper-extra-mega-prémium111310196774536
194.ZAHI55utolérhetetlen104810746544226
195.Montyóelképzelhetetlen11479695513513
196.Spockutánozhatatlan11819245083754
197.Misa56hiper-szuper-extra-mega-prémium13777213143118
198.Teca 48felfoghatatlan901108610098233
199.Joffryhiper-szuper-extra-mega-prémium85711299937432
200.Flóleírhatatlan13467303142773
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.