Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
151.Égetőbetyár31LVIfelülmúlhatatlan258713475175136
152.Doriszka60elképzelhetetlen30197912044198
153.Misu59szenzációs1956189511846650
154.Macskácskaszenzációs201618189866625
155.Jocifelfoghatatlan205317329916259
156.Zsigakeresztrejtvényfejtés császára1720191913958899
157.Tomtatamindenek feletti262410553854585
158.Tisztességesfelfoghatatlan207916058946098


159.Lajautolérhetetlen28867101333852
160.Oszkárfelfoghatatlan202615858335713
161.50LIelmondhatatlan226013086085214
162.Viki11megvalósíthatatlan231012276035917
163.JOKIutánozhatatlan1644186912998127
164.Mircifelfoghatatlan193116168916468
165.Bubeszfelfoghatatlan1823164111008139
166.Spockragyogó csillag1872159710387258
167.Bejemegvalósíthatatlan28046271493845
168.Ilipulahiper-szuper-extra-mega-prémium229011114614553
169.Dócipapautánozhatatlan1456184014758516
170.Jégjocóleírhatatlan208113066195181
171.Lyndamindenek feletti232010534074347
172.Bellusvilágmegváltó225611404184546
173.ATTILA 54 KézfogásNaprendszer kalandora211212815144724
174.Laszlo0109felfoghatatlan204413146414910
175.Delhabolygónkon kívül is ismert220511504384388
176.F.juditelmondhatatlan217511804554325
177.Tavaszelképzelhetetlen220011614174323
178.Robertoutánozhatatlan1428172614158990


179.Gerdavilágmegváltó206711725114566
180.Nyuszifülfelfoghatatlan179413648467771
181.Denisa007elmondhatatlan25575741273408
182.DOBERDOcsodálatos23498242433669
183.Belushimindenek feletti22099064784501
184.Corbolygónkon kívül is ismert203211434944388
185.Apa59megvalósíthatatlan204010765014533
186.Kurucz551124elképesztő158815019756572
187.Smicokeresztrejtvényfejtés királya210510013723964
188.Jklarisszelképesztő162514159216475
189.Marcsuszelmondhatatlan181512656074601
190.Beszeelmondhatatlan23226841843548
191.Ntamaskeresztrejtvényfejtés királya1411154212018555
192.Cicucikaelképesztő1537142510006703
193.Lengyeljociutolérhetetlen20709303163824
194.Pipi57elmondhatatlan20699183173746
195.Edu Kézfogásutánozhatatlan1526134510829800
196.Katinagyi48elmondhatatlan171911406644336
197.Basalexhiper-szuper-extra-mega-prémium21037462933569
198.Ariammegszállott22895331143096
199.Hidiamegvalósíthatatlan181910205084300
200.Duhajleírhatatlan183710204484163
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2024, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.