Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
151.Geszti402utánozhatatlan2964191273252
152.Galmhiper-szuper-extra-mega-prémium200213036454819
153.Merzsikeutánozhatatlan189014037325152
154.Dócipapacsodálatos1408175614068026
155.Oszkárelképesztő180514317305111
156.Denisa007elmondhatatlan25575741273408
157.Belushimindenek feletti22099064794501
158.Ilipulamindenek feletti208610474264215


159.Apa59megvalósíthatatlan204010755014532
160.Robertofelfoghatatlan1378164713078378
161.Marcsuszelmondhatatlan181512656074601
162.Beszeelmondhatatlan23226841843548
163.Pipi57elmondhatatlan20699183173746
164.D.Marika54bolygónkon kívül is ismert1424149710176959
165.Mircimegszállott158413317545406
166.Jocihiper-szuper-extra-mega-prémium154713508124903
167.Katinagyi48elmondhatatlan171911406644336
168.Nyuszifülmegszállott161312337616978
169.Duhajleírhatatlan183610174484153
170.Eduszenzációs1445126110009132
171.NtamasNaprendszer kalandora1288142911088114
172.Misa56megszállott17869144063920
173.Gézenguzhiper-szuper-extra-mega-prémium18119193043426
174.Babaszimegszállott19027582703382
175.ATTILA 54utolérhetetlen16699883953681
176.Ircsi19megvalósíthatatlan16699374763765
177.Cicucikamegszállott134712348425709
178.ZAHI55 Kézfogásbolygószerte ismert130413167985202


179.Macskácskaelképesztő138212436764579
180.EPÉSfelfoghatatlan138512266955077
181.Égetőbetyár31LVIszenzációk szenzációs szenzációja16939083583472
182.Gerberahiper-szuper-extra-mega-prémium16109744303846
183.Ultimatemindenek feletti16319384384321
184.Jklarisszmegszállott136011777645362
185.Hidiaelképzelhetetlen16239014623858
186.Sanyikaelképzelhetetlen144310586734662
187.Katamegszállott136911416323946
188.Ibielmondhatatlan144810325774791
189.Mozart4megvalósíthatatlan124712008255403
190.Gyorgyhiper-szuper-extra-mega-prémium16698263053379
191.Edit Sulyokutolérhetetlen890142213649410
192.Kazsulegfőbb rejtvényisten16408002633190
193.Kurucz551124megszállott122311167444948
194.Spockutolérhetetlen130410236084403
195.Chabalaelképesztő16576542462821
196.Amigocsodálatos16975851672676
197.Betűtetűhiper-szuper-extra-mega-prémium13279655133471
198.J1hiper-szuper-extra-mega-prémium12579755774057
199.Sinvatmegszállott14587903123075
200.Frandmegvalósíthatatlan15166573533510
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.