Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
 
       

Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
201.Tétéleírhatatlan8848465483159
202.Papikaelképzelhetetlen9767534523412
203.Joffrymindenek feletti7089438536482
204.Midithrejtvényistenek tanítója11256042472311
205.Blankakisebb rejtvényisten12094801452060
206.Sejbileírhatatlan8668254812895
207.Sicokarejtvényistenek tanítója10796022852671
208.Babaszimindenek feletti11575102032229


209.Kefehiper-szuper-extra-mega-prémium9277224343045
210.Rosalinda57elmondhatatlan8288265033725
211.Merzsikemegszállott9127353742627
212.Veronikrejtvényistenek tanítója10925292312440
213.Manyaiputánozhatatlan10056212952368
214.Mobilkermegvalósíthatatlan9816393232443
215.Viki4306megvalósíthatatlan7188346363917
216.Juhemindenek feletti8127674623678
217.Kvkisebb rejtvényisten12003581151800
218.Papao1mindenek feletti7328006004643
219.Pistimindenek feletti6138698185272
220.Vojvielképesztő9306522972313
221.Szatyi40megszállott6078388167354
222.Borsokaelmondhatatlan9086053202461
223.Lakolegfőbb rejtvényisten9285802782127
224.Félixrejtvényistenek tanítója9146022752266
225.Gyurka54elmondhatatlan10734291011702
226.Sacyelmondhatatlan10774131191751
227.Robcsekhiper-szuper-extra-mega-prémium7237404983432
228.Nagy Bélánéhiper-szuper-extra-mega-prémium6278146254990


229.Zlegfőbb rejtvényisten9655102171944
230.Iram53halhatatlan rejtvényisten7916534492620
231.Spockelképesztő8735943012339
232.Toncsikamindenek feletti7236815123929
233.Legómegszállott8655632502140
234.Piriosmindenek feletti9164652231945
235.Anoli46kisebb rejtvényisten1035323841553
236.Öreghalhatatlan rejtvényisten7216343833286
237.Opalhiper-szuper-extra-mega-prémium4987597557820
238.Lizapannamegszállott4897138725851
239.Betűtetűmindenek feletti7585553092055
240.Benedek9mindenek feletti5776735905255
241.Tompapalegfőbb rejtvényisten980306911520
242.Ferencmegvalósíthatatlan6136344923083
243.Szandraselmondhatatlan7315393252069
244.Ivagielmondhatatlan8833981451597
245.Zsugabubusmindenek feletti7444903504595
246.ZAHI55felfoghatatlan6176543982696
247.Tubamindenek feletti949309851429
248.Mankarejtvényistenek tanítója7155343202432
249.Ildocahiper-szuper-extra-mega-prémium6925683162102
250.Gumika67elképzelhetetlen4937026334793
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2021, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.