Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
201.Mobielképesztő123910927254684
202.Rosalinda57mindenek feletti118111216744882
203.Joffryelképesztő940124510908136
204.J1hiper-szuper-extra-mega-prémium12579755774057
205.Sinvatmegszállott14587903123075
206.Frandmegvalósíthatatlan15166573533510
207.Jakabelmondhatatlan112310616634011
208.Teca 48csodálatos937112610578533


209.Pistihiper-szuper-extra-mega-prémium869119910686717
210.Isti54mindenek feletti15585852273363
211.Papcivilágmegváltó12988793873003
212.Flóelmondhatatlan13907683272884
213.Nagy Bélánéelképesztő90911679047075
214.Montyóelképzelhetetlen11479705523515
215.Lengyeljocicsodálatos14376772502778
216.Kvelképzelhetetlen15774991632413
217.DesueNaprendszer kalandora89411339279081
218.Papikamindenek feletti11339055203860
219.Cikamindenek feletti10739275844168
220.Mobilkerhiper-szuper-extra-mega-prémium12317723692929
221.Belluselképesztő13157052482747
222.Ivagimindenek feletti13915951962428
223.Toncsikahiper-szuper-extra-mega-prémium10309216274852
224.Gilgalandelképzelhetetlen13716002082449
225.Dikiszaba rejtvényvilág vezetője1632280542028
226.Corutánozhatatlan12167483502839
227.Nyuszaelképzelhetetlen9659356595459
228.Smico Kézfogásvilágmegváltó12636452582510


229.Lelkesmegvalósíthatatlan11467154353992
230.Rita 72a rejtvényvilág vezetője1624152431865
231.Peexkisebb rejtvényisten1494327701988
232.Csillacsallimegszállott9728465493699
233.Dömemegvalósíthatatlan9798245495638
234.Sejbielképzelhetetlen9478865183130
235.Viki4306mindenek feletti8209597514601
236.Robcsekelképesztő8759176684291
237.1Vevőszenzációs9138825823622
238.Betidehiper-szuper-extra-mega-prémium11616612772564
239.Janezkisebb rejtvényisten13284871102067
240.Tiborelmondhatatlan8269396914340
241.Nirefmegszállott11046823162525
242.Tomasz40csodálatos10027384353739
243.Tétéleírhatatlan8848465483159
244.Szatyi40elképesztő6899469188285
245.Pötyikeutánozhatatlan9257824964427
246.Midithrejtvényistenek tanítója11256042472311
247.Delhacsodálatos10906262742417
248.Zsugabubushiper-szuper-extra-mega-prémium9916724515595
249.Szelesmamamegszállott6919398076450
250.Blankakisebb rejtvényisten12094801452060
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2022, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.