Rejtvényfejtők toplistája - Érmek szerint


Minden a karrierjátékban, illetve a gyakorló szekcióban megfejthető rejtvényhez tartozik egy toplista. Az ezeken lévő első helyezettek aranyérmet, a másodikak ezüstérmet, a harmadikak pedig bronzérmet érdemelnek. Csak azoknál a rejtvényeknél osztunk ki ilyen érmet, amelynél már van 4. helyezett is (azaz 4 különböző eredmény született már). Ebben a listában azt soroljuk fel, kinek van a legtöbb ezekből az érmekből. A listában való helyezés számításánál az aranyérem 3 pontot, az ezüst 2-t, a bronz pedig 1-et ér. (Ez a lista naponta csak egyszer frissül.)

❮❮ ❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯ ❯❯
#Rejtvényfejtő neveSzintjeAranyérmeiEzüstérmeiBronzérmeiRejtvények száma
401.Lombelképesztő3435014183471
402.Vöröskemegvalósíthatatlan4943761781302
403.Misóismert világsztár4284222671588
404.Nimschmariegyetemes példa5542981181150
405.Pepinoegyetemes példa5043331971583
406.Bondiirigyelt legenda4853741681343
407.Karicsaimegvalósíthatatlan4234112801791
408.Nagyrozaliamindenek feletti3634293742275


409.Gombocelmondhatatlan2794735245966
410.Joemindenek feletti3224763692615
411.Robroybolygónkon kívül is ismert26946854210422
412.Javertleírhatatlan3634263432297
413.Erzsébetmindenek feletti3774203062409
414.Toreállandó aranyérmes59821642937
415.Nyamviállandó aranyérmes57123193995
416.Kati56mindenek feletti5082991411148
417.Palkoutánozhatatlan2644545519620
418.KÁNTOR BÉLAhiper-szuper-extra-mega-prémium4533172171775
419.Alovaszmindenek feletti3873782631738
420.Ditka13felemelkedett legenda4103422632141
421.Eteleelképesztő3014263902590
422.Bandikámmegszállott2224685364493
423.Szeramahiper-szuper-extra-mega-prémium3363903442146
424.Misimókusutánozhatatlan2184366039017
425.Apacheelmondhatatlan3953432391952
426.Papahiper-szuper-extra-mega-prémium3144073467887
427.Évocselmondhatatlan2594404443519
428.Katicaaz ország legnagyobbika59414331797


429.Halpert Józsefmegvalósíthatatlan4473051451208
430.Tenebraeleírhatatlan58814928812
431.Zsémbeskerejtvényistenek tanítója513225100960
432.Móncsicsi78mindenek feletti3433733051901
433.Mócielképzelhetetlen48326496961
434.Samuelmondhatatlan4322941831573
435.Gyuszimindenek feletti3943232261451
436.Anikokisebb rejtvényisten2923892971772
437.Füles5omindenek feletti3023453492581
438.Latilegyőzhetetlen kvízbajnok637143656
439.Bársonyosrejtvényistenek tanítója3882751901233
440.Golden almaelmondhatatlan3243462271233
441.Vadászelképzelhetetlen2343983883000
442.Kovihiper-szuper-extra-mega-prémium3243132622852
443.Klemilegújabb kvízbajnok5598415676
444.Mama666leírhatatlan3093392371718
445.Bolykucielmondhatatlan3952591301012
446.Rezedamegvalósíthatatlan3333152021223
447.Selképesztő2213524227722
448.Bostonfelfoghatatlan2023434938958
449.Evi56bolygószerte ismert1653585719413
450.Kencsihiper-szuper-extra-mega-prémium2773332712290
❮❮ ❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯ ❯❯


Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Rejtvenyjatek.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2026, www.rejtvenyjatek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Kapcsolat: info(kukac)rejtvenyjatek.hu | WebMinute Kft.